Zabawki dla niemowlątWybór zabawki dla niemowląt wbrew pozorom nie jest wcale łatwy. Musimy pamiętać, żeby
zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów. Zabawka dla noworodka powinna być przede wszystkim bezpieczna, bez ostrych i wystających krawędzi, i bez elementów, które mogą odpaść lub zostać oderwane. Przykładem idealnych zabawek dla niemowlaka są miękkie kostki,  książeczki, maty edukacyjne, zabawki sensoryczne, gumowe klocki, zabawki interaktywne, czy też gryzaki. 

W naszym sklepie starannie wyselekcjonowaliśmy najlepsze zabawki dla niemowląt by stymulować wszystkie zmysły niemowlaka.

Marka Little Dutch posiada w swojej ofercie zabawki zarówno dla najmłodszych, jak i starszych maluchów. W ofercie znajdziemy m.in. książeczki i kostki aktywizujące, grzechotki, pozytywki i gryzaki z motywem morskim w różnych odcieniach kolorystycznych. Ponadto Little Dutch oferuje drewniane pałąki z zawieszkami sensorycznymi, które wraz z matą podłogową tworzą rewelacyjną “siłownię” dla niemowlaka. Holenderska marka Little Dutch oferuje wiele ciekawych kolekcji, szczególnie lubianą przez naszych klientów jest kolekcja Little Goose z gąskami w roli głównej. 

Kolejną kultową zabawką dla najmłodszych jest żyrafa Sophie. Marka Vulli proponuje m.in. gryzaki, grzechotki, zabawki do kąpieli i uchwyty do smoczków z wizerunkiem tego uroczego i kochanego przez niemowlaki zwierzątka. Jeśli szukamy prezentu dla noworodka to idealnie sprawdzą się zestawy narodzinowe z żyrafą Sophie. 

Szukając zabawek w nieco intensywniejszych kolorach powinniśmy koniecznie sprawdzić ofertę marki Liliputiens. Do wyboru mamy m.in. multifunkcyjne książeczki i kostki aktywizujące, pluszowe klocki, piszczałki i grzechotki. Wszystkie zabawki są w przeuroczych zwierzęcych motywach.

Inną uwielbianą przez maluszki zabawką jest króliczek Miffy. Holenderska marka Tiamo proponuje mnóstwo zabawek z wizerunkiem tego przeuroczego zwierzątka. Znajdziemy w ofercie m.in. przytulanki, maty edukacyjne, kostki i książeczki sensoryczne, grzechotki i pozytywki.  

Zabawki dla niemowląt, które posiadamy w ofercie charakteryzują się wysoką jakością, wyjątkowym designem i przede wszystkim są bezpieczne dla dziecka.