Filtruj (wiek, płeć, marka, cena)

Z pozytywką i dźwiękiem

Zabawki z pozytywką to akcesoria wspomagające rozwój niemowląt już od pierwszych dni życia. Badania dowodzą, że wydobywające się z niej spokojne melodie, mają zbawienny wpływ na niewykształcony jeszcze układ nerwowy maluszka. Tego rodzaju zabawki dla niemowląt posiadają różne kształty i rozmiary, dostosowując się do etapów życia jego małego właściciela. Co więcej, każda z nich gra inną melodię. Poniżej przedstawiamy najciekawsze propozycje pozytywek dla dzieci, dostępnych w sklepie FabrykaWafelkow.pl. 

 

Pozytywka dla niemowlaka


Układ nerwowy dzieci do pierwszego roku życia nie jest jeszcze w pełni wykształcony. Maluszki dopiero poznają otaczający je świat, a nadmierna ilość bodźców je przytłacza, przez co reagują płaczem. Czasem trudnym do uspokojenia. W takich momentach pomoc zapewnią zabawki z pozytywką dla niemowląt. Ich melodie pomogą niemowlętom uspokoić się, a także obniżyć poziom napięcia i stresu. Ponadto warto dodać, iż pozytywki dla dzieci wspomagają również ich pamięć. Proste i powtarzające się dźwięki zapamiętuje nawet kilkumiesięczny maluch. Istotne jest, że takie melodie z pozytywek dla dzieci, dają maluszkom poczucie bezpieczeństwa.

 

Pluszowe zabawki z pozytywką


Zabawki z pozytywką dla niemowląt, w postaci kolorowych pluszaków mogą być idealnym prezentem z okazji narodzin. W kategorii zabawek z pozytywką najdziemy urocze króliki w pastelowych kolorach, modne gąski od Little Dutch, kwituszki dla dziewczynek i w morkim stylu statki. W pierwszych etapach rozwoju, pozytywki dla dzieci stają się jednocześnie zabawkami sensorycznymi. Wpływają nie tylko na zmysł słuchu, ale także dotyku i wzroku. Można je podarować zarówno noworodkowi, niemowlęciu, jak i starszemu dziecku. Wybrane zabawki z pozytywką są nie tylko kolorowe i miłe w dotyku, ale także łatwe w obsłudze. Często wystarczy pociągnąć je delikatnie za sznureczek, a już uruchamia się pozytywka dla dzieci. Specjalnie wyselekcjonowane zabawki z pozytywką dla niemowląt mają postać barwnych i lubianych przez dzieci zwierzątek. Pozwala to pokochać je od pierwszego wejrzenia.

 

Pluszowe zabawki z pozytywką dla alergików


Wielu rodziców obawia się kupna pluszowej zabawki dla niemowląt, ze względu na możliwość wystąpienia uczulenia u dzieci. Dzięki naszej bogatej ofercie pozytywek dla dzieci, dostępnej w Fabryce Wafelków, łatwo wybiorą oni produkt antyalergiczny. Takie zabawki z pozytywkami, dla niemowląt są wykonane z antyuczuleniowego materiału, łatwego do codziennego czyszczenia, a zarazem przyjemnego w dotyku. 
Z myślą o dzieciach z alergią proponujemy w ofercie zabawek dla niemowląt francuską markę Littel Big Friends, która do produkcji zabawek w kształcie zwierząt, wykorzystuje tworzywo imitujące skórę, a jest to nic innego jak poliuretan. Zabawki te są przyjemne w dotyku, łatwe w utrzymaniu w czystości, nie uczulają, a do tego niemowlę nie ryzykuje biorąc je do buzi. Co istotne, każde zwierzątko gra inną melodię. Można więc stworzyć całe zoo, jednocześnie zaznajamiając maluszka z różnymi dźwiękami, miłymi dla uszu. Zabawki z pozytywką pomogą zasnąć nawet najbardziej niespokojnemu dziecku, wyciszając go w krótkim czasie.

 

Zabawki z pozytywką w Fabryce Wafelków


Chcąc zakupić pozytywkę dla dzieci, która zapewni niemowlęciu spokojny sen, a starszemu dziecku radość, warto przejrzeć dokładnie naszą ofertę na FabrykaWafelków.pl. U nas łatwo można wybrać zabawkę z pozytywką, która od razu trafi do serca dziecka. W wybranych kategoriach znajduje się szeroki wybór pozytywek dla dzieci znanych firm, m.in. Little Dutch, Jellycat czy choćby Rabbit and Friends. Gwarantują one najwyższą jakość zabawek dla dzieci. Oprócz wspomnianych już zwierzątek dostępne są także misie szumisie oraz karuzele z pozytywką dla dzieci, nad łóżeczko. Należy podkreślić, że wszystkie dostępne w naszym sklepie zabawki z pozytywkami dla niemowląt są bezpieczne dla dziecka na każdym etapie jego rozwoju.