Filtruj (wiek, płeć, marka, cena)

Suszarki i szczotki

Suszarki do butelek oraz szczotki do butelek niemowlęcych to akcesoria niezbędne w kuchni każdej mamy. Karmiąc swoje dziecko butelką lub używając smoczka uspokajającego, trzeba dużo uwagi poświęcić higienie tych rzeczy. Do tego celu świetnie sprawdzają się suszarki i szczotki do butelek. Po każdym użyciu butelkę i smoczek należy dokładnie umyć. Następnie warto wyparzyć akcesoria wrzątkiem lub wysterylizować je i zostawić do wyschnięcia na suszarce.  

 

Suszarka do butelek i smoczków praktyczna i wygodna 

Suszarka do butelek i smoczków to bardzo praktyczny i wygodny gadżet w kuchni każdego rodzica. Jest to również świetny produkt do organizacji. Dzięki suszarce wszystkie dziecięce akcesoria mają swoje miejsce, a rodzice dokładnie wiedzą gdzie je znaleźć. Jest to produkt, który dosyć długo posłuży w naszej kuchni a to dlatego, że służy ona nie tylko do butelek i smoczków ale później korzystamy z niej w przypadku suszenia niekapków, kubeczków czy też bidonów.  

 

Suszarka do butelek składana czy suszarka trawka?

Suszarki do butelek i smoczków dla dzieci występują w wielu różnych kształtach i kolorach. Dzięki tak dużemu wyborowi każdy rodzic znajdzie idealny produkt dla siebie. Najbardziej klasyczne suszarki na butelki dla dzieci wyglądają jak zwyczajne suszarki do naczyń. Można postawić je w kuchni i umieścić na nich wszystko, co wymaga wysuszenia.  Wśród suszarek na butelki możemy wyróżnić również modele składane. Rozłożone gwarantują nam miejsce do wysuszenia wszystkich potrzebnych akcesoriów. Po złożeniu natomiast zajmują niewiele miejsca. Nadadzą się one idealnie do małych przestrzeni lub na wyjazdy.  Innym rodzajem suszarek na butelki i smoczki dla dzieci są suszarki trawki. Najbardziej znanym model tego typu produkowany jest przez markę Boon. Umyte butelki, kubeczki czy bidony kładziemy do wyschnięcia na silikonową trawkę. Smoczki możemy zawiesić na specjalnie przeznaczonych do tego kwiatkach. 

 

Oryginalny wygląd suszarek na butelki

Producenci szczotek i suszarek na butelki są bardzo pomysłowi. Oferowane przez nich suszarki są nie tylko praktyczne, ale również bardzo ładne. Najbardziej kreatywną pod tym względem marką jest Boon. W ich ofercie mamy do wyboru suszarki trawki i stojaki na smoczki o wyglądzie kwiatków. Szczotki do butelek przypominają kaktusy w doniczce. Taka suszarka jest wręcz zielonym akcentem w kuchni. Oryginalne i praktyczne akcesoria świetnie prezentują się w kuchni. Czego chcieć więcej?

 

Szczotka do butelek niezbędna w czyszczeniu butelek i smoczków

Szczotka do butelek to bardzo praktyczna i wręcz niezbędna rzecz w każdej kuchni rodzica. Jak już wiemy, higiena akcesoriów dla dzieci jest bardzo ważna. Aby uchronić je przed infekcjami czy zatruciami pokarmowymi, musimy uważnie dbać o higienę dziecięcych akcesoriów. 

 

Szczotka do butelek i jej funkcje

Szczotki do butelek często występują w zestawie ze szczotkami do mycia smoczków. Dzięki nim można dokładnie umyć wąską butelkę czy smoczek. Ułatwią nam one dotarcie do każdego zakamarka i zachowanie akcesoriów w czystości. 

Szczotki i suszarki do butelek w Fabryce Wafelków 

W ofercie Fabryki Wafelków posiadamy duży wybór szczotek i suszarek do butelek i akcesoriów. Są to starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości marek takich jak: 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów dostępnych w kategorii butelki i akcesoria. Znajdują się w niej również butelki ze smoczkiem, kubeczki niekapki, bidony czy kubeczki otwarte.