Filtruj (wiek, płeć, marka, cena)

Magnetyczne

Gry magnetyczne to rozwiązanie problemów z nudą. Tego typu zabawek i gier jest naprawdę wiele.  Producenci gier prześcigają się w pomysłach na to, jak umilić najmłodszym, ale również i ich rodzicom wolny czas. W Fabryce Wafelków każdy znajdzie dla siebie grę magnetyczną, która wymaluje szeroki uśmiech na niejednej twarzy. Na bardziej wymagających czekają w naszej ofercie także zabawki edukacyjne, zabawki muzyczne i szeroki wybór zabawek dla niemowląt! Gry magnetyczne dla dzieci cieszą się dużym zainteresowaniem i uznaniem wśród rodziców z uwagi na ich wykorzystanie w różnych warunkach. Sprawdzi się idealnie jako gra podróżna dla dzieci, ale i gra w gronie rodzinnym gdzie najmłodsze rodzeństwo może niechcący ruszyć planszą i tu z pomocą przychodzi prawo fizyki. 

 

Gry magnetyczne - jakie mają zalety? 

Gry magnetyczne dla dzieci to nowoczesne rozwiązanie, które znacząco wpływa na maluchy. Choć nie są to gry edukacyjne, które mają pozytywny wpływ na rozwoju małej i dużej motoryki u dziecka, to jednak przyczyniają się one do rozwijania zdolności malucha na wielu polach. 

Przede wszystkim np. gry magnetyczne w rzutki uczą dzięki koncentracji, a także koordynacji ruchowej. Są zatem idealnym rozwiązaniem dla dzieci zmagających się z dysleksją w postaci krzywego i koślawego pisania. Magnetyczne gry w rzutki wiążą się również ze skupieniem, z jakim większość dzieci ma duży problem. Trenowanie się w danych kwestiach podczas prostej gry będzie punktowało w dorosłym życiu. Czy to nie brzmi świetnie? 

Oprócz popularnych rzutek magnetycznych pozytywny wpływ na rozwój dziecka mają np. magnetyczne labirynty. W ich przypadku pociecha musi nie tylko skupić się na koordynacji na linii oko-ręka, ale również wyostrzyć zmysł obserwacji. W końcu tylko w taki sposób odnajdzie odpowiednią drogę do celu. 

Jakie jeszcze zalety niosą za sobą dostępne w naszej ofercie gry magnetyczne dla dzieci? Niektóre z nich wspomagają naukę kolorów czy kształtów. Będą one zatem niezastąpione w pokoju przedszkolaków, które wchodzą na kolejny etap poznawania świata!

 

Gra magnetyczna w domu i w podróży

Gry magnetyczne to przede wszystkim rozwiązanie, które pozwala na większą mobilność aniżeli klasyczne zabawki i gry. Jak to możliwe? Dzięki temu, że poszczególne części są namagnesowane, a dołączone do nich pudełko to metalowe opakowanie, do którego łatwo przyczepiają się wszystkie elementy korzystanie z gry podczas jazdy, nie jest niczym trudnym. Gra magnetyczna na podróż to zatem obowiązkowy punkt na liście rzeczy do zabrania na urlop, czy daleką podróż do dziadków. Przede wszystkim umilą one czas podczas długiej podróży, rozwiną dziecięce zdolności na wielu polach. Są niewielkich rozmiarów i łatwo schować je nawet do większej kieszeni. 

Nie oznacza to jednak, że magnetyczna gra podróżna to rozwiązanie jedynie do samochodu. Rzutki magnetyczne czy gra magnetyczne rybki Djeco to świetna opcja na nudne popołudnie, gdy za oknem jest szaro. Co ważne, dzięki magnesom poszczególne elementy znacznie rzadziej się gubią, aniżeli w przypadku klasycznych gier! 

 

Gry magnetyczne uwielbiane przez dzieci

W Fabryce Wafelków czekają gry magnetyczne dla dzieci, po które chętnie sięgają zarówno dorośli, jak i najmłodsi miłośnicy wesołego spędzania czasu. Dzięki znakom fabrycznym takim jak Janod czy The Purple Cow hasło ”trafiony zatopiony” na nowo wybrzmiewać mogą zarówno w domu, jak i podczas wyjazdów. Magnetyczna gra w statki skradnie serce każdego stratega, który lubi rywalizację i ćwiczyć swoją obserwację oraz logiczne myślenie. 

Warto jednak zapoznać się z pozostałymi grami magnetycznymi do samochodu dla dzieci od marki The Purple Cow. Domino, Sudoku, a może Bingo? Po którą z gier wy dzisiaj sięgniecie? 

 

Rzutki magnetyczne to świetna zabawa dla całej rodziny 

Najpiękniejszym prezentem dla każdego dziecka jest wspólnie spędzony czas z rodzicami. Dostępne w naszym sklepie rzutki magnetyczne sprawią, że cała rodzina zapomni o nudzie! Rzucanie do celu wcale nie jest takie proste i cała rodzina będzie miała przy tym świetną zabawę. 
Dzięki różnorodnej estetyce każdy znajdzie motyw przewodni, który wkomponuje się w przestrzeń pokoju, ale i taki, który będzie uzupełnieniem kolekcji malucha, zafascynowanego morzem, kosmosem czy innymi motywami. 

Gry magnetyczne, które znajdziesz w ofercie sklepu Fabryka Wafelków, zostały starannie wybrane z bogatej oferty. Wybraliśmy tylko te gry magnetyczne, które skradły nasze serca, które są najwyższej jakości, są niewielkich rozmiarów i można zabrać je ze sobą do walizki czy plecaka. Ponieważ bardzo lubimy grać nie tylko w gry magnetyczne, ale i gry logiczne, karciane czy te edukacyjne, zatem w ofercie naszego sklepu znajdziesz sporo ciekawych gier dla dzieci w każdym wieku.