Oryginalne produkty marki Moonie

Moonie, podążając za potrzebami niemowląt i rodziców stworzyli jedyną zabawkę, która ma naturalny różowy szum. To pierwsza i jak na razie jedyna marka, która nagrała naturalne różowe szumy, dzięki czemu zyskała duże zaufanie małych klientów.
Moonie jako firma bliska naturze, postawiła na naturalny dźwięk i bicie serca, które słyszymy we wszystkich szumiących misiach i króliczkach, to prawdziwe bicie mamy nagrane wewnątrz brzucha. Szum fal pochodzi prosto znad Bałtyku, a dźwięk strumienia górskiego ma swoje źródło w Tatrach.

Szumiące zabawki Moonie jako jedyne na runku, posiadają funkcję lampki nocnej. Wbudowana lampka nocna, we wszystkich szumiących królikach i misiach Moonie, jest często wykorzystywana przez mamy podczas karmienia. Lamka nocna świecie w 7 barwach. Wykorzystanie lampki LED sprawia, że zabawka jest bezpieczna dla dzieci i nie nagrzewa się.

Moonie jako jedyna firma produkująca tego typu szumisie ma wygodny i ekologiczny moduł ładowania za pomocą kabla USB. To w trosce o nasze środowisko, Moonie rezygnuje z baterii na rzecz ekologicznego ładowania.

Szumiące misie z bawełny organicznej


Do grupy szumiących króliczków Moonie doszedł prześliczny szumiący miś w stylu retro. Z wyglądu przypominający misia jak z dawnych lat, Miś Moonie został wyprodukowany z bawełny organicznej. Kolekcja Moonie Organic powstała w trosce o naszą planetę.
Zabawki Moonie z tej kolekcji zostały wykonane z bawełny organicznej z certyfikatem GOTS a ich wypełnienie jest z recyklingu.
Tkanina, którą wykorzystuje się do produkcji Moonie Organic pochodzi z ekologicznych upraw gdzie nie stosuje się toksycznych nawozów. Bawełna pochodzi tylko z ekologicznych upraw w Europie. Co więcej, przy produkcji bawełny organicznej wykorzystuje się o 50% mniej wody. Również barwniki użyte do nadania różnych tonów Misiom Moonie, capuccionosandgrey nie zawierają toksycznych składników.
Szumiące misie Moonie organic podbijają nie tylko Polskę, ale i Europę.Moonie niezawodny czujnik płaczu

Moonie w swoich maskotka zastosowała wygodny dla rodziców czujnik płaczu, który uruchamia się, jak tylko dziecko przebudzi się z płaczem. Jest to bardzo wygodna funkcja, gdyż często zdarza się, że dziecko wynudza się w ciągu dnia, a rodzic wówczas jest w innym pomieszczeniu. Dzięki natychmiastowemu włączeniu ostatnio ustawionego dźwięku dziecko się nie stresuje i wycisza. W czujniku płaczu marki Moonie tryb czuwania tra aż do 3 godzin, a po uruchomieniu różowego szumu zabawka wycisza się po 30 min.

Marka Moonie cechuje się klasycznym stylem. Piękne kartonowe opakowania sprawiają, że ich produkty są bardzo często wybierane na prezent z okazji narodzin dziecka czy też Baby Shower.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie wszystkie dostępne szumiące misie i króliczki Moonie.