Filtruj (wiek, płeć, marka, cena)

Kolejki i pojazdy

Janod, Drewniany traktor do ciągnięcia Farma
79,20 zł 99,00 zł
Jabadabado, Drewniany tor samochodowy farma
186,59 zł 239,00 zł
Little Dutch, Zjeżdżalnia Róż Flowers
127,10 zł 155,00 zł
Little Dutch, Autko różowe
31,98 zł 39,00 zł

Kolejki i pojazdy drewniane cieszą się popularnością wśród dzieci i rodziców. Nic w tym dziwnego. Ten rodzaj zabawek dla chłopców jest ekologiczny i trwały. Miniaturowe modele kolejek i pojazdów świetnie rozwijają wyobraźnię dziecka. Drewniane zabawki sprawdzą się zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Zabawa takimi pojazdami jest bezpieczna nawet dla rocznego dziecka. Dla najmłodszych warto zakupić proste pojazdy i pociągi. Dla starszych dzieci proponujemy zakupić m.in. remizę- garaż drewniany z akcesoriami lub kolejkę drewnianą XXL.

 

Kolejki dla dzieci

W bogatej ofercie Fabryki Wafelków są m.in. różne modele drewnianych kolejek dla dzieci. Dla mniejszych dzieci polecamy drewniany pociąg do konstruowania. Dzięki niemu maluszki uczą się właściwie dopasowywać elementy. Dla dzieci 3-letnich polecamy np. drewnianą kolejkę- podróż po lesie oraz drewnianą kolejkę XXL. Niezależnie jaki model drewnianej kolejki wybierzesz, to ten rodzaj zabawek zapewnia dziecku atrakcyjną zabawę nawet na kilka lat.

Zalety kolejek dla dzieci

Zabawa drewnianą kolejką dla dzieci ma bardzo wiele zalet:

  • zabawka niezależnie od wieku- kolejka dla dzieci drewniana jest świetną zabawką niezależnie od wieku;
  • łączy pokolenia- zabawa kolejką drewnianą niejednokrotnie łączy pokolenia. We wspólne układanie torów na pewno angażują się rodzice, a nawet dziadkowie;
  • rozwija kreatywność- drewniane zabawki rozwijają kreatywność dziecka. Tory mogą być ułożone w różny sposób;
  • rozwój małej motoryki- budowanie tras i nawigowanie pociągu świetnie wspierają małą motorykę;
  • nauka liczenia- podczas układania torów można nauczyć się liczyć;
  • bezpieczna zabawa- drewniane zabawki wykonane są z bezpiecznych dla dzieci naturalnych materiałów.

 

Ponadczasowe kolejki dla dzieci - gwarancja dobrej zabawy

Kolejki dla dzieci zwłaszcza te drewniane są ponadczasowymi zabawkami. Bawili się nimi nasi rodzice i ich rodzice. Obecnie dzieci bardzo chętnie się bawią drewnianymi kolejkami. Układanie torów, układanie przystanków, drzewek i domków jest świetną zabawą dla dużych i małych.

Układanie drewnianych torów wspomaga małą motorykę oraz stymuluje wyobraźnię. Jest to również świetny sposób na naukę liczenia oraz wykonywania prostych zadań matematycznych (dodawanie i odejmowanie). Dostępne w naszym sklepie tory są kompatybilne z torami kolejowymi znanej szwedzkiej marki.

 

Pojazdy dla dzieci

Drewniane pojazdy dla dzieci dostępne w Fabryce Wafelków są świetną zabawką dla dzieci z każdej grupy wiekowej. Drewniany samochód z napędem wspomoże naukę raczkowania. Zestaw drewnianych pojazdów na pewno spodoba się każdemu małemu chłopcu. Dla małych miłośników motoryzacji polecamy garaż wielopoziomowy z samochodami i helikopterem.

 

Pojazdy dla dzieci od 1 roku

Drewniane pojazdy są bezpieczną zabawką dla najmłodszych dzieci. Nie mają malutkich elementów, które maluch mógłby połknąć. Kolorowe elementy przyciągają uwagę i sprawiają, że maluszek bardzo chętnie się nimi bawi. Wszystkie drewniane zabawki pokryte są ekologicznymi farbami, które są bezpieczne dla zdrowia dziecka. Na szczególną uwagę zasługuje bogata oferta marki Little Dutch i Tender Leaf Toys. Pojazdy nie mają świecących i grających elementów. Dzięki temu maluszek nie otrzymuje nadmiaru bodźców, które powodują, że staje się nerwowy.

 

Pojazdy do skręcania i składania dla dzieci

Drewniane pojazdy do składania i skręcania dla dzieci są idealną propozycją dla małych majsterkowiczów. Rozwijają wyobraźnię. Dziecko uczy się również dopasowywać elementy do siebie. W każdym zestawie są drewniany śrubokręt i klucz, które uczą dziecko prawidłowego chwytu. Samodzielne składanie pojazdu przez dziecko uczy cierpliwości i koncentracji.

 

Drewniane pojazdy i kolejki w Fabryce Wafelków

W Fabryce Wafelków mamy bardzo duży wybór drewnianych pojazdów oraz kolejek dla dzieci. Dla najmłodszych, dzieci w wieku 18 miesięcy, proponujemy proste drewniane pojazdy oraz kolejki z klockami. Dzięki którym maluszek uczy się małej motoryki i odpowiedniego dopasowywania kształtów. Dla dziecka 3-letniego można zakupić m.in. drewniany garaż lub kolejkę z wieloma elementami. Dla starszych dzieci proponujemy kolejkę drewnianą XXL. Często zestawy te są kompatybilne ze sobą i można dokupować elementy bez końca. Dzięki temu mamy zawsze udany pomysł na prezent dla chłopca.