Oryginalne produkty marki Little Dutch
Drewniany wózek dla lalek z pościelą
398,00 zł 419,00 zł
Fartuszek do malowania Pink Flowers
Wzór: Pink Flowers
48,38 zł 59,00 zł
Little Duch, Kubeczki Vintage
72,38 zł 94,00 zł
Little Dutch Piłka plażowa 3D różowa
Wzór: Pink Ocean Dreams
40,18 zł 49,00 zł
Little Dutch, Bidon termiczny 350 ml Flowers & Butterflies
Wzór: Flowers & Butterflies
131,12 zł 159,90 zł
Little Dutch, Bidon termiczny 350 ml Sailors Bay
Wzór: Sailors Bay
131,12 zł 159,90 zł
Little Dutch, Zestaw do domku rodzina Rosy
Wzór: Rosy

36,91 zł 45,00 zł
Little Dutch, Zestaw lunch box i bidon Sailors Bay
Wzór: Sailors Bay
106,39 zł 129,00 zł
Little Dutch, Arka Noego
189,00 zł 209,00 zł

Little Dutch 


Marka Little Dutch tworzy każdą swoją kolekcję z wielką starannością, dbałością o każdy detal. Producent nieustannie wprowadza na rynek nowe kolekcje, proponując ciekawe rozwiązania i wzory. Śmiało możemy stwierdzić, że wprowadzając nowe wzory Little Dutch kreuje i wyznacza trendy na rynku.

 

Little Dutch - dla niemowląt 

 

W ofercie marki Little Dutch znajdziemy zabawki dla niemowląt, które odpowiednio stymulują i aktywizują dzieci na poszczególnych etapach rozwoju. W tej kategorii odkryjemy bogaty wybór książeczek sensorycznych, karuzele do łóżeczka, maty edukacyjne, pałąki aktywizujące wraz z dużymi matami interaktywnymi, różnego rodzaju grzechotki, maskotki i piszczałki. 

Zabawki dla niemowląt od Little Dutch wykonane są z wysokiej jakości tekstyliów z zastosowaniem różnego rodzaju faktur i różnych tkanin, by doznania sensoryczne były dla dziecka dużą atrakcją. Oferta jest tak bogata, że z powodzeniem zapewni zabawę i odpowiedni rozwój dziecka na każdym etapie rozwoju - od noworodka aż do starszaka. W każdym wieku i na każdą okazję znajdziemy oryginalną zabawkę, która posiada wiele funkcji i zapewni długie godziny zabawy. Piękne, kartonowe opakowania sprawiają, że jest to marka często wybierana na prezent. 


Little Dutch - drewniane zabawki 

Oferta drewnianych zabawek Little Dutch charakteryzują się dużą innowacyjnością. Holenderka marka zaskakuje pomysłowością.  Warto zwrócić uwagę na kostkę aktywizującą, która łączy w sobie wiele ciekawych rozwiązań, pozwala ćwiczyć dziecku małą motorykę i koordynację oko-ręka. Drewniane zabawki Little Dutch rosną razem z dzieckiem co jest szczególnie pożądane z punktu widzenia rodzica, który oferując zabawkę wielofunkcyjną może być pewien, że będzie ona długo towarzyszyła dziecku. Oferta drewnianych zabawek Little Dutch jest bardzo bogata, a co ciekawe produkty uzupełniają się tworząc kolekcję zabawek w zakresie danej kategorii.

Pierwsze zabawki drewniane przeznaczone dla dzieci 12 miesięcznych to głównie sortery, klocki z wózkiem do pchania, piramidy do układania, pociągi z klockami. Wśród zabawek drewnianych Little Dutch znajdziemy również instrumenty muzyczne takie jak cymbałki czy gitara by rozwijać umiejętności muzyczne już od najmłodszych lat. 


Dla nieco starszych dzieci możemy zaproponować zabawki do odgrywania ról. Hitem wśród zabawek dla dziewczynki jest drewniany domek dla lalek, do którego można dokupić wiele ciekawych mebli i akcesoriów. Jest to zabawka, która od kilku lat jest najlepiej sprzedającą się zabawką marki Little Dutch. Wśród zabawek dla chłopców ogromnym powodzeniem cieszy się garaż wielopoziomowy idealny dla miłośników motoryzacji. 
Dla miłośników kolejnictwa, marka Little Dutch oferuje wśród zabawek drewnianych zestawy torów wraz z budynkami. Co ciekawe tory pasują do popularnych na rynku torów szwedzkiej firmy i mogą stanowić ciekawy element do uzupełniania kolekcji. 
Dla małych majsterkowiczów znajdziemy zestaw narzędzi - zestaw majsterkowicza dla dwulatka i warsztat z narzędziami dla 3 latka.

Od 2022 roku producent drewnianych zabawek Little Dutch w trosce o naszą planetę i ekologię wprowadził na rynek zabawki drewniane, które posiadają certyfikat FSC. Zgodnie z wytycznymi tego certyfikatu drewno wykorzystane do produkcji zabawek Little Dutch pozyskiwane jest w sposób, który nie narusza bogactw biologicznych i struktur lasów. To kolejny krok by świadomie i odpowiedzialnie korzystać z zasobów Ziemi. 

 

Little Dutch - tekstylia 

Już na etapie kompletowania wyprawki warto zainteresować się tekstyliami Little Dutch, piękne otulacze, ręczniki do kąpieli, śpiworki do spania. Artykuły te produkowane są z najlepszej jakości surowców, bawełny organicznej z certyfikatem Oeko-tex. Mają delikatne piękne pastelowe kolory i idealnie współgrają z kolekcjami zabawek dla niemowląt. 

Marka Little Dutch nieustannie pracuje nad nowościami i zaskakuje nowymi wzorami.