Oryginalne produkty marki Alilo


Alilo interaktywne zabawki dla dzieci 

Alilo Smarty Bunny - grzechotka interaktywna

Alilo Smarty Bunny  - to pierwsza grzechotka interaktywna dla niemowląt. Króliczek Alilo Smarty wspomaga prawidłowy rozwój niemowlęcia, oddziaływają na wszystkie jego zmysły. Posiada wgrane 66 różnych dźwięków i odgłosów, w tym dźwięki zwierząt i instrumentów. Wąska w szyjce grzechotka jest łatwa do złapania przez małe rączki. Świecąca główka i gumowe uszka stymulują dziecko. Gdy dziecko podrośnie Smarty Bunny, będzie idealnym kompanem do nauki kolorów zarówno w języku polskim jak i angielskim. Zabawka interaktywna króliczek Alilo  może również ukołysać dziecko do snu, jak również zachęcić go do tańca i zabawy. Prócz angielskich piosenek znajdują się również polskie piosenki. Możliwość regulacji dźwięku sprawia, że nie przestymulujemy dziecko byt głośnymi dźwiękami. Wypustki, które znajdują się na króliczki Smarty Bunny stymulują sensorycznie niemowlę. Króliczek Smarty świetnie sprawdzi się dla niemowląt aż do 3-4 roku życia. 

Alilo króliczek Honey Bunny - zabawka interaktywna króliczek 

Alilo króliczek Honey Bunny - to większy z rodziny króliczków Alilo. Ma dużo więcej funkcji niż mniejszy jego brat. To wyjątkowy odtwarzacz MP3 z dyktafonem i świecącymi na kolorowo uszkami. Potrafi opowiadać bajkę, śpiewać piosenki w języku polskim i angielskim. Ukołysze również do snu lub nauczy języka angielskiego. Może być również dyktafonem i rejestrować opowiadania dzieci, piosenki. Honey Bunny jest szczególnie polecany w okresie przedszkolnym, kiedy dzieci poznają nowe piosenki i uwielbiają śpiewać. Ma również wgrany biały szum i może go maleństwo słuchać jeszcze w brzuszku mamy. Alilo Honey Bunny często jest wybierany na prezent przez dziadków. Jest to mądrą i edukacyjna zabawka, a dziadkowie właśnie takie zabawki edukacyjne wybierają dla swoich wnuków. Niezwykle wytrzymały na upadki wyprodukowany z wytrzymałego i odpornego tworzywa ABS. Testowany podczas produkcji, by żaden upadek nie był mu straszny, staje się bohaterem do zadań specjalnych dla każdego Szkraba. 


 

Alilo Big Bunny G7C - lampka i głośnik w jednym

Alilo Big Bunny G7C - to najnowszy w rodzinie Alilo. Big Banny jest niejako nową, lepszą wersją jego poprzednika Honey Bunny. Ten uroczy królik ma wbudowany profesjonalny głośnik, dzięki czemu zapewni czysty i mocny dźwięk. Może służyć jako zewnętrzny głośnik do komputera, co w dobie nauki zdalnej bardzo się przydaje. Tym razem główka królika Alilo jest jednocześnie lampką nocną. Świecie zatem lepiej i towarzyszy wieczorem podczas zasypiania. Dodatkowo Króliczek Alilo Big Bunny ma nową funkcję - ulubione, gdzie możemy zapisywać swoje ulubione piosenki, bajki czy wgrane pliki. W ten sposób w szybki sposób dziecko ma dostęp do tego, co mu się podoba. To, co go wyróżnia to bardzo praktyczna opcja możliwości ładowania króliczka podczas jego słuchania. 

 

Alilo najwyższa jakość 

Do produkcji tych wyjątkowych zabawek interaktywnych Alilo, zastosowano najwyższej jakości materiały. Były testowane zarówno pod kątem wytrzymałości, jak i bezpieczeństwa. Specjalne tworzywo ABS jest na tyle wytrzymałe, że testowana zabawka poddana upadkowi ze 120 m, musi być w pełni sprawna. Gumowe elementy, które znajdują się w uszkach  zabawki Alilo, są bezpieczne dla dzieci i mogą być nawet przez nie gryzione. Wmontowany wysokiej jakości głośnik o mocy 3W daje ładny, czysty dźwięk. Dobrej jakości akumulatorowe trzymają odpowiednio długo moc zabawki. 

Króliczek Alilo - zdobywca wielu nagród  

Najlepszą rekomendacją dla króliczka Alilo jest uśmiech dzieci. Zabawka ta została również doceniona i wyróżniona w licznych konkursach. Alilo od 2014 roku zdobywa liczne nagrody, w tym Zabawki Roku w roku 2015, 2016 i 2018. Zdobył również wiele nagród na arenie międzynarodowej Tillywig Toy Awards 2016. 
Jednak to dzieci są najlepszym recenzentem króliczków Alilo. W naszym sklepie