Oryginalne produkty marki Fat Brain Toys
Bobo Przyssawki
84,22 zł 99,00 zł (oszczędzasz 14.93%)
Fat Brain Toy, Bobo Przyssawka Grzechotka Niebieska
43,80 zł 49,00 zł (oszczędzasz 10.61%)
Fat Brain Toy, Bąbelki Dimpl
55,87 zł 64,00 zł (oszczędzasz 12.7%)
Fat Brain Toy, Bąbelki Dimpl Duo - Kształty i Kolory
104,55 zł 123,00 zł (oszczędzasz 15%)
Fat Brain Toy, Bąbelki Dimpl Słoneczko i Chmurka
84,15 zł 99,00 zł (oszczędzasz 15%)
Fat Brain Toy, Dzwonki Rock N'Roller Piano
126,65 zł 149,00 zł (oszczędzasz 15%)
Fat Brain Toy, Fabryka Kształtów Sorter. Shape Factory
103,33 zł 119,00 zł (oszczędzasz 13.17%)
Fat Brain Toy, Gra Szyj Szybko
84,15 zł 99,00 zł (oszczędzasz 15%)
Fat Brain Toy, Kumple z Wiaderka. Zabawka Kąpielowa
76,42 zł 85,00 zł (oszczędzasz 10.09%)
Fat Brain Toy, Przewrotki TumbleRoos
88,40 zł 104,00 zł (oszczędzasz 15%)
Fat Brain Toy, Przyjacielskie Owoce. 3 Zabawki Manipulacyjne
122,43 zł 139,00 zł (oszczędzasz 11.92%)
Fat Brain Toy, Sensoryczne Bąbelki Wieża
82,53 zł 97,00 zł (oszczędzasz 14.92%)
Fat Brain Toy, Sensoryczne Kule
79,05 zł 93,00 zł (oszczędzasz 15%)
Fat Brain Toy, Sorter kształtów i kolorów Plugzy
130,90 zł 154,00 zł (oszczędzasz 15%)
Fat Brain Toy, Sorter Kulek RollAgain
102,04 zł 120,00 zł (oszczędzasz 14.97%)
Fat Brain Toy, Wesołe Kółeczka Magnetyczne SillyRings
56,07 zł 64,90 zł (oszczędzasz 13.61%)
Fat Brain Toy, Żółw Shelly Sorter Kolorów
56,10 zł 66,00 zł (oszczędzasz 15%)
Fat Brain Toys, Sprytne Kółka Magnetyczne, Tinker Rings
103,33 zł 119,00 zł (oszczędzasz 13.17%)
Fat Brain Toys, Zoomi Sześciokątny Labirynt
75,28 zł 79,00 zł (oszczędzasz 4.71%)

Fat Brain Toys – niezwykła historia niezwykłej marki

Firma Fat Brain Toys narodziła się mniej więcej w 2002 roku na obrzeżach miasta Omaha, w stanie Nebrasca, w niewielkiej osadzie Elkhorn. Do jej założenia zainspirował swoich rodziców 10-letni wówczas Adam Carson, który – zachwycony otrzymaną na urodziny magnetyczną łamigłówką Geomag – zapragnął dokupić sobie większy zestaw. Szukał, szukał, przetrząsnął cały Internet i zanim udało mu się znaleźć interesujący go model, namęczył się niemiłosiernie. Zapytał więc tatę, dlaczego by nie mieli sami zacząć tworzyć takich zabawek. I tak to się zaczęło… Rozwój marki na przestrzeni lat jest naprawdę imponujący. Od niewielkiego sklepu online, specjalizującego w sprzedaży zabawek magnetycznych, rozrosła się do rozmiarów umożliwiających jej zmierzenie się z takimi konkurentami, jak Toys R Us czy Walmart. Stworzona w 2006 roku siostrzana firma Fat Brain Toy Co. wypuściła na rynek odrębną linię edukacyjnych zabawek, a jeden z pierwszych jej produktów – Dado Cubes – spotkał się z bardzo dobrym odbiorem wśród konsumentów. Obecnie w portfolio Fat Brain Toys jest mnóstwo wspaniałych zabawek, które fantastycznie pobudzają dziecięcą ciekawość, kreatywność oraz fantazję i pomagają im rozwijać się na wszystkich możliwych polach.

Hity od Fat Brain Toys

Projektanci i pomysłodawcy zabawek Fat Brain Toys nie próżnują. Asortyment brandu jest przebogaty i stale uzupełniany o nowe, ekscytujące propozycje. Jeśli mielibyśmy mówić o największych hitach Fat Brain Toys, sorter byłby z pewnością jednym z nich. Sortery są świetną propozycją dla młodszych dzieci. Uczą je rozpoznawania kształtów i kształtują wyobraźnię przestrzenną. Dzięki nim małe rączki nabierają coraz więcej wprawy, a oczy oswajają się z różnorodnymi formami i kolorami. Każdy sorter Fat Brain Toys jest produkowany z bezpiecznych dla dziecka, miękkich i przyjemnych w dotyku materiałów.

Przyssawki Fat Brain Toys

Przyssawki Fat Brain Toys to także jedna z pierwszych pozycji na liście bestsellerów brandu. Dostępnych jest wiele modeli i typów, odpowiednich zarówno dla maluchów, jak i przedszkolaków. Przyssawki Fat Brain Toys można podarować dzieciom już powyżej 6 miesiąca życia. Modele dedykowane niemowlakom mogą mieć np. formę małych kubeczków, które przyczepiają się absolutnie do wszystkiego i dają niewyobrażalnie dużo radości. Te dla starszaków – mini Squigz – są świetną zabawką dla małych konstruktorów. Da się z nich tworzyć wieże, tunele, figury geometryczne i wszystko, co jeszcze przyjdzie do głowy pomysłowym dzieciakom.

Bąbelki Fat Brain Toys – nikt się im nie oprze

Bąbelki Fat Brain Toys uratowały niejednego rodzica podczas dłuższych podróży samochodem albo w kolejce do kasy w sklepie. Uwielbiają je dzieci w każdym wieku. Wciskanie kolorowych bąbelków jest zadziwiająco satysfakcjonujące i uspokajające, ale też bardzo absorbujące. Wciągają maluchy do zabawy na naprawdę długie minuty. Bąbelki Fat Brain Toys także są dostępne w wielu wariantach – od najprostszych, aż do takich, dzięki którym maluchy mogą zaznajamiać się z kolorami, literkami i cyframi. Nie zdziwcie się, jeśli bąbelki Fat Brain toys staną się także Waszą ulubioną zabawką. Są naprawdę uzależniające. Tak jak wszystkie inne zabawki Fat Brain Toys, bąbelki tej marki są dopracowane w najmniejszym szczególe. Wykonane z największą starannością, trwałe i solidne, przetrwają niejedno.

Wieża Fat Brain Toys – budujemy?

Budowanie wieży, czy to z klocków, czy - jak w przypadku wieży Fat Brain Toys – ze szpulek (Spoolz), sensorycznych kubeczków z bąbelkami (Dimpl) lub wyważonych kulek (piramidka Tobbles Neo) to zabawa uwielbiana przez dzieciaki w różnym wieku. Daje ona ogromną satysfakcję i poczucie sprawczości, co jest bardzo ważne w procesie budowania w dzieciach poczucia własnej wartości. Każda z prezentowanych modeli wieży Fat Brain Toys składa się z zaledwie kilku elementów, ale możliwości łączenia, tworzenia i eksperymentowania, jakie one dają, są niemal nieograniczone.

Zabawki Fat Brain Toys – rozrywka dla całej rodziny

Zabawki Fat Brain Toysto wyjątkowe zabawki edukacyjne, które wspaniale przyczyniają się do rozwoju maluchów i starszaków. Są one zawsze bardzo przemyślane i świetnie wykonane, ale mają również jeden bardzo ważny walor – wciągają do zabawy całą rodzinę. Wspólnie spędzany czas i beztroskie chwile, jakie dziecko dzieli z rodzicami i rodzeństwem, są nie do przecenienia dla budowania trwałych i opartych na zaufaniu, serdeczności i miłości relacji. Do sięgania po zabawki Fat Brain Toys dorosłych wcale nie trzeba zachęcać. Przyznajcie się, że gdy Wasze pociechy już smacznie śpią, Wy wcale nie odkładacie zabawek Fat Brain Toys na półkę, tylko sami testujecie wszystkie ich możliwości. Nie martwcie się, nikomu nie powiemy.