Janod, mały ogrodnik taczka zielona, Expand

Janod, mały ogrodnik taczka zielona,

Janod

PS9503

Nowy

Intrygujący zestaw Mały Ogrodnik taczka zielona, który wzbudzi zainteresowanie każdego dziecka i zachęci do zabawy i nauki w ogrodzie.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

189,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Francuska marka Janod prezentuje jedyny w swoim rodzaju zestaw Mały Ogrodnik taczka zielona.

Do zestawu należą solidna zielona taczka oraz metalowa łopatka i grabki z drewnianą rączką.

Taczka jest metalowa, ale lekka w uzytkowaniu dla dzieci i bardzo wytrzymała. Posiada duże kółko, drewniane rączki oraz szeroki rozstaw nóg, dzięki czemu bardzo wygodnie jest ją prowadzić.


Produkt wykonany jest z bezpiecznych, trwałych i kolorowych materiałów.

Zestaw świetnie nadaje się do zabawy w ogrodzie, gdzie nauczysz swoje dziecko pielęgnacji roślin. Wspólnie z dzieckiem będziesz sadzić kwiaty, grabić liście. Dla dziecka będzie to również świetna nauka o porach roku i zmianach zachodzących w przyrodzie.

Linia produktów Mały Ogrodnik marki Janod to prawdziwe narzędzia dla dzieci, które są wzorowane na narzędziach dla dorosłych.

Produkt został wyprodukowany we Francji, estetycznie zapakowany w kartonowym pudełku, będzie świetnym prezentem. Z pewnością wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka jak i rodziców.


Wymiary:
67 x 29 x 32 cm


bezpieczeństwo i jakość:
EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH

Płeć: dziewczynka, chłopczyk, uniwersalny
Grupa wiekowa: przedszkolak ( 3-6 ) lat
Kategoria wiekowa od 3 lat
Materiał: drewno, metal
Styl, wzornictwo: odważny

Janod to Francuska marka z 40 latami doświadczenia w produkowaniu zabawek dla najmłodszych: układanki drewniane, klocki drewniane, puzzle, sortery, gry, domki, rowerki biegowe, instrumenty. Marka Janod została założona około 40 lat temu przez Louis Janod’a. Oglądając zabawki Janod nie sposób nie dostrzec fantastycznej kolorystyki oraz głęboko przemyślanej konstrukcji mającej na celu pobudzanie zmysłów dziecka do prawidłowego funkcjonowania oraz kształtowanie jego inteligencji emocjonalnej. Drewniane klocki, układanki, puzzle… ćwiczą spostrzegawczość i wytrwałość oraz uczą myślenia poprzez wspaniałą zabawę w kolorowym świecie Janod.

Opinie