Oryginalne produkty marki Janod
Janod, Dwustronna tablica ścienna z akcesoriami
180,00 zł 225,00 zł
Janod, Drewniana przeplatanka Drzewo Tropik
60,01 zł 75,00 zł
Janod, Drewniany bumerang Tropik 5+
38,59 zł 51,00 zł
Janod, Drewniany traktor do ciągnięcia Farma
79,20 zł 99,00 zł
Janod, Gra pamięciowa Fantazja
27,30 zł 35,01 zł
Janod, Gra strategiczna Top 10
38,22 zł 49,00 zł
Janod, harmonijka Confetti
27,41 zł 28,00 zł
Janod, karty do gry rodziny zwierząt
39,72 zł 98,00 zł
Janod, kask czerwony,
102,86 zł 139,00 zł
Janod, Kuchnia drewniana Mademoiselle
194,00 zł 224,00 zł
Janod, laweta drewniana duża z 4 samochodzikami,
167,20 zł 209,00 zł
Janod, magnesy farma
51,26 zł 73,00 zł

Do oferty marki Janod dołączyły w 2008 roku zabawki wykonane z kartonu, a wsród nich min. puzzle, piramidy zabaw, kartonowe, klocki, gry planszowe.  
Czerwone logo Janod z zajączkiem w 2009 roku jest już dobrze rozpoznawalne w Polce i zabawki tej marki cieszą się ogromnym powodzeniem w naszym sklepie FabrykaWafelkow.pl 


Żywe kolory, piękny designe i ciekawe rozwiązania sprawiają, że marka Janod jest często wybieraną marką zabawek na prezent. 
Każdego roku mali klienci jak również ci troszkę starsi są zaskakiwani nowościami. Marka Janod nieustannie poszerza gamę zabawek nie tylko o nowe wzory i nowych bohaterów lecz także o nowe kategorie zabawek.


Począwszy od 2010 roku pojawiły się w ofercie  Janod zabawki muzyczne wraz z kolekcją Confetti, która cieszy się dużym powodzeniem, a instrumenty pojawiają się równie w przedszkolach i placówkach dziecięcych by kształtować zdolności muzyczne dzieci. 
Metalowe cymbałki, akordeon, pianinotamburyn, bębenek są często wybieranymi zabawkami na urodziny. Janod - zabawki magnetyczne

Na dużą uwagę zasługują zabawki magnetyczne, które stanowią sporą i bogatą część oferty marki Janod. Magnetyczne układanki Janod to nasz Hity - zwłaszcza w okresie prezentów od Mikołaja, pod choinkę i prezentów urodzinowych. Zabawka jest niezwykle interesująca i ma wiele zalet. W ofercie układanek magnetycznych znajdziemy proste puzzle ze zwierzętami, które już 3 latek jest w stanie ułożyć. Kolejno układanki śledzą rozwój dziecka i zainteresowania w zależności od płci. Wśród Magnetibook’ów znajdziemy pojazdy, układanki z kostiumami, śmiesznymi buziami, zwierzętami dinozaurami, po alfabet i naukę zegara. Marka nieustannie powiększa paletę układanek magnetycznych dając tym samym szersze spektrum do wyboru.

Janod zabawki edukacyjne


Zabawki edukacyjne od Janod z roku na rok powiększają powierzchnie na naszych półkach sklepu internetowego. Nauka przez zabawę to najlepsza forma edukacji na etapie przedszkola i pierwszych trzech klas podstawówki. Z myślą o walorach edukacyjnych Janod co roku wypuszcza ciekawe nowości. Często wybieraną na prezent dla 7 latka jest układanka magnetyczna ciało człowieka, która ma funkcje edukacyjne w zakresie poznania organów, układu kostnego i mięśniowego. Dodatkową zaletą są dołączone karty w obcych językach dzięki czemu zabawka może mieć walory edukacyjne podczas nauki języków obcych.

Marka Janod przywiązuje ogromną wagę do tego by zabawki nie tylko bawiły, ale by posiadał również funkcje edukacyjną. W każdej kategorii wiekowej znajdziemy zabawki edukacyjne: w zabawkach na roczek znajdziemy wózek pchacz, który prócz funkcji chodzika posłuży dziecku na dłużej proponując zabawę klockami, liczydłem czy też w późniejszym etapie naukę alfabetu. Wielofunkcyjny pchacz kryje w sobie wiele atrakcji; takich jak, pętle, sorter, obracane i przesuwne elementy, które rozwijają koordynację ruchową i małą motorykę. Duży wybór sorterów drewnianych stanowi o edukacyjnych celach marki Janod. Kolorowe, drewniane sortery są niezwykle ciekawą i rozwijającą zabawką dla rocznego dziecka i są często wybierane jako zabawka dla 2 latka. Marka Janod stawia również na wielofunkcyjność co doskonale prezentuje w zabawkach typu kostka edukacyjna lub stolik edukacyjny gdzie wiele elementów się rusza, przesuwa, obraca i dziecko może na różnych etapach rozwoju korzystać z zabawki. Najlepsza nauka jest zawsze przez zabawę co podkreślają twórcy zabawek Janod. 


Janod zabawki dla dziewczynki 

Dla startych dzieci od 3 roku życia marka Janod proponuje zabawki do ogrywania ról. Znajdziemy tam bardzo bogatą i ciekawą ofertę zabawek drewnianych dla dziewczynek, min. kosmetyczka z akcesoriami małej Miss i toaletka drewniana to najczęściej wybierane zabawki dla 3 latki. Pozwalają imitować zachowania mamy gdy przygotowuje się do pracy czy też do wyjść.
 Zabawa w gotowanie jak na francuzów przystało to jedna z ulubionych zabaw i marka Janod posiada w swojej ofercie wiele ciekawych drewnianych kuchni, starganów, serwisów do herbaty, mikserów i akcesoriów kuchennych. 

Janod zabawki dla chłopca


Dużo bogatszą ofertę zabawek dla chłopców znajdziemy w kategorii zabawek do odgrywania ról Janod. Wśród nich drewniany zestaw konstruktora, wózek - warsztat z narzędziami, stolik warsztatowy, drewniana piła łańcuchowa, drewniana wiertarko-wkrętarka.Wszystkie te zabawki drewniane dla chłopca pochodzą z kolekcji Brico i wiernie odwzorowują prawdziwe odpowiedniki narzędzi dla dorosłych. Zabawki są bezpieczne i rozwijają kreatywność i motorykę małą. Janod stawia na Gry

Ważną kategorię zabawek Janod stanowią gry. Gry to wspólna zabawa z  rodzicami, dziadkami, kolegami. Stanowi bardzo ważny element komunikacji, zacieśnia więzi rodzinne i nie ma nic lepszego jak wspólna gra. To obok wspólnego czytania książek bardzo ważny czynnik dbania o odpowiedni rozwój emocjonalny dziecka. Rywalizacja, współpraca nauka przegrywania i uczenia się na błędach to te umiejętności, które zdobywa się podczas wspólnej gry. Dlatego właśnie wśród gier Janod pojawiają się co rusz nowe ciekawe gry. 
Jedną z najczęściej wybieranych gier dla starszych dzieci w wieku 5  lat jest gra planszowa statki.
Wśród gier zręcznościowych dużym powodzeniem cieszy się Jenga, a następnie gra akrobaci. 
Od niedawna pośród gier pojawiły się magnetyczne rzutki w różnych wersjach. Od razu podbiły one serca Polskich dzieci. Gra w rzutki jest niezwykle ważna dla dzieci ze skłonnościami do dysleksji. Naprzemienne rzucanie prawą i lewą ręką zapewnia odpowiednie połączenie neuronów w mózgu, co korzystnie wpływa na rozwój dziecka. 

Janod innowacyjne Puzzle

Gry rozbudzają wyobraźnię, myślenie strategiczne i planowanie. 

Inną ważna kategorią są Puzzle. Również w tej kategorii zabawek znajdziemy puzzle na poszczególne etapy rozwoju dziecka. Drewniane puzzle z dźwiękiem proponowane są dla dzieci już od 18 m i jest to doskonały trening pamięci i rozpoznawania kształtów. Elementy dźwiękowe dotykowo stymulują zmysł słuchu. 
Dla kolejnej kategorii wiekowej, dzieci w wieku 3 lata, francuski producent zabawek proponuje duże puzzle sensoryczne, na których znajdziemy wiele różnych faktur, które stymulują zmysł dotyku, a duże elementy puzzli ułatwiają przygodę z puzzlami. Puzzle sensoryczne dostępne są w różnych wersjach i proponuje ciekawe rozwiązania sensoryczne. 
Dla starszych dzieci możemy zaproponować puzzle Janod w walizce, liczą po 100 elementów i są już trudniejsze dlatego 6 latek powinien sobie poradzić już z takimi puzzlami.
Kolejnym etapem są puzzle z figurkami 3 D. Mają one duży walor edukacji ekologicznej gdyż przedstawiają zagrożone gatunki czy też cuda świata. 

Puzzle to zawsze sitny pomysł na prezent rozwijają też wiarę we własne możliwości, ćwiczą sprawność manualną dłoni i cierpliwość.Janod zabawki kreatywne

Kreatywność i wyobraźnia jest bardzo ważna dla twórców zabawek Janod i z myślą o rozwoju właśnie zdolności kreowania marka Janod proponuje bogata ofertę zestawów artystycznych. Szczególną popularnością cieszą się zestawy z brokatem i piaskiem, zestawy kreatywne do zdrapywania i kreatywne mozaiki. 
Wśród zestawów kreatywnych często wybieranymi pomysłami na prezent dla 7 latki są zestawy kreatywne do tworzenia biżuterii. Są to ciekawe rozwiązania gdzie za pomocą koralików, wstążek i różnego rodzaju elementów można skonstruować element biżuterii. Innym rozwiązaniem są drewniane koraliki, które mogą być ciekawą propozycją na prezent dla 6 letnich dziewczynek. 
Zabawki marki Janod są wykonane z ogromną starannością o szczegóły, mają żywe i intensywne kolory co jest wyróżnia na półkach sklepowych, również tych wirtualnych w naszym sklepie z zabawkami www.FabrykaWafelkow.pl 
Marka Janod obecna jest w naszym sklepie od 2009 roku i cieszy się ogromnym zainteresowanie naszych klientów. Rzesza stałych klientów poleca nie tylko nasz sklep, ale i proponowaną przez nas markę Janod. 
Eleganckie opakowania kartonowe zabawek francuskiego producenta pięknie się prezentują i idealnie nadają się na prezent. 
Jest to marka, która zaspokaja wszystkie potrzeby poznawcze dziecka.