Janod, puzzle w walizce Mapa Świata 300 elementów Expand

Janod, puzzle w walizce Mapa Świata 300 elementów

Janod

PS13805

Nowy

Puzzle Mapa Gigant francuskiej marki Janod to zabawka idealna dla starszych dzieci, ponieważ łączy naukę z zabawą, ale wymaga też precyzji i skupienia.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 48h

97,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Puzzle Mapa Gigant francuskiej marki Janod to zabawka idealna dla starszych dzieci, ponieważ łączy naukę z zabawą, ale wymaga też precyzji i skupienia. Puzzle składają się aż z 300 drobnych elementów. Układając je, dzieci poznają kontynenty i ich mieszkańców, zwierzęta, roślinność oraz aktywności ludzi z całego świata. Puzzle zostały wykonane z trwałego kartonu o kształtach, które pozwalają na łatwe łączenie elementów. Zaprojektowane we Francji.
Opakowanie ma formę okrągłej walizki z uchwytem, dzięki czemu wygląda elegancko i idealnie nadaje się na prezent. 

Układanie puzzli stymuluje rozwój mózgu dziecka już od najmłodszych lat. To znakomity trening pamięci i koncentracji, który dodatkowo uczy rozpoznawania kształtów oraz logicznego myślenia. Puzzle rozwijają też wiarę we własne możliwości, ćwiczą sprawność manualną dłoni i cierpliwość.  

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące innowacyjność z francuskim designem i najwyższą jakością. Unikalne produkty Janod tworzone są z drewna i innych solidnych, trwałych materiałów, a przede wszystkim – z dziecięcych marzeń! 
Janod – JUST PLAY

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Grupa wiekowa: wiek szkolny ( 6-9 )
Kategoria wiekowa 9 lat, od 6 lat, od 7 lat, od 8 lat
Materiał: karton

Janod to Francuska marka z 40 latami doświadczenia w produkowaniu zabawek dla najmłodszych: układanki drewniane, klocki drewniane, puzzle, sortery, gry, domki, rowerki biegowe, instrumenty. Marka Janod została założona około 40 lat temu przez Louis Janod’a. Oglądając zabawki Janod nie sposób nie dostrzec fantastycznej kolorystyki oraz głęboko przemyślanej konstrukcji mającej na celu pobudzanie zmysłów dziecka do prawidłowego funkcjonowania oraz kształtowanie jego inteligencji emocjonalnej. Drewniane klocki, układanki, puzzle… ćwiczą spostrzegawczość i wytrwałość oraz uczą myślenia poprzez wspaniałą zabawę w kolorowym świecie Janod.

Opinie

Karolina S.
Zweryfikowany zakup
2016-04-16

Mądra zabawka

Kochamy z synkiem mądre zabawki a puzzle Janod właśnie takie są

Czy ten komentarz jest przydatny dla Ciebie? Tak Nie
Irena K.
Zweryfikowany zakup
2016-03-30

Puzzle Mapa Świata

Super zabawa dla 5 latka, a także spędzanie czasu z rodzicami przy układaniu puzzli.
Puzzle są kolorowe, wykonane bardzo porządnie. Dziecko poprzez układanie puzzli nie tylko poznaje mapę świata a także kraje, miasta, kontynenty.
Puzzle w rozwoju każdego dziecko są bardzo przydatne, pomagają rozwijać kreatywność, cierpliwość, koncentrację i spostrzegawczość.
Dla tego jestem bardzo zadowolona z tego produktu oraz polecam wszystkim.

Czy ten komentarz jest przydatny dla Ciebie? Tak Nie