Beaba, Pojemniki Na Mleko W Proszku 4 Komory

49,00 zł

Treść: 1 szt.

Wyślemy do 2 dni (robocze), czas dostawy 24h

Kolory
szt
Numer produktu: PS72993.2

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:


Kompaktowy zestaw 4 pojemników do przechowywania mleka w proszku francuskiej marki BEABA. Pojemniki mają pojemność w sumie 440 ml (4x110ml). Zestaw idealny do zabrania mleka w proszku na spacer, podczas podróży czy na nocne karmienia. Każda komora mieści do 11 dawek mleka w proszku. Można w nim odmierzyć porcje nawet na dobę do przodu. Pojemniczki są na tyle szerokie, że łatwo się je napełnia i czyści. Nakręca się je jeden na drugi, ale można ich także używać osobno, w zależności od potrzeb. Dodatkowa nakrętka z wąskim otworem/lejkiem ułatwia przesypanie mleka do butelki. Pokrywka jest hermetyczna oraz ma wygodny uchwyt do przenoszenia. Pojemniki z czasem mogą również służyć jako poręczne pudełka na przekąski.
 
 
Produkt zaprojektowany i wyprodukowany we Francji, przy zużyciu o 28% plastiku mniej niż w poprzednich modelach i 20% niższej emisji tego produktu możesz dobrać inne akcesoria od BEABA w tej samej gamie kolorystycznej.
 
 
Pojemniki można myć ręcznie, w zmywarce w delikatnym programie lub w sterylizatorze. Pojemniki nadają się do zamrażania i podgrzewania w mikrofali.
 
 
Wiek: 0 m+
Materiał: BPA free
Wymiary: 82 x 82 x 196 mm
Waga: 126 gr
 
Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.)
Płeć: chłopiec, dziewczynka
Wiek dziecka: 0 +, 3 m +, 4 m +, 6 m +, 9 m +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.