Oryginalne produkty marki Beaba
Beaba, babycook grey
667,92 zł 759,00 zł
Beaba, Babycook silver
610,23 zł 991,44 zł

Szeroka oferta  produktów Beaba sprawia, że rodzic kompletujący wyprawkę dla noworodka, znajdzie tu wszystkie niezbędne produkty do pielęgnacji, higieny, kąpieli, a w kolejnych etapach również żywienia dziecka.

 

Beaba  pielęgnacja i higiena

 

W kategorii higiena i pielęgnacja niemowląt, marka Beaba zajmuje czołowe miejsce w Polsce. W tej kategorii znajdziemy min. świetną wanienkę do kąpieli niemowląt Cameleo, która swoim kształtem, wielkością i ciekawymi rozwiązaniami sprawiła, że jest to jedna z najczęściej wybieranych wanienek do kąpieli dla niemowląt. Wyposażona w stojak oraz przewijak, daje rodzicom niesamowity komfort i wygodę. W trosce o funkcjonalność, projektanci wanienki umieścili w niej uchwyt utrzymujący słuchawkę prysznicową, co stanowi dużą wygodę. Możliwość wypompowania wody za pomocą odpływu i wężyka jest ogromnym komfortem dla kobiet, które często po porodzie skarżą się na ból pleców. 

 

W kategorii pielęgnacja i higiena młody rodzic zaopatrzy się również w zestaw do pielęgnacji niemowląt, w którym znajdziemy : grzebień, obcinaczkę do paznokci, szczotkę do włosów, termometr.
Aspirator do nosa również jest obowiązkowym elementem wyprawki i tu Beaba proponuje elektryczny lub manualny. Uzupełnieniem kolekcji jest organizer na pieluszki, który pomieści nie tylko pieluszki jednorazowe lecz niezbędne podczas przewijania kosmetyki i chusteczki.

 

Cała kolekcja ma piękne pastelowe kolory i dedykowana jest zarówno dla chłopców jaki dla dziewczynek. Delikatne odcienie mięty, szarości czy różu dają gwarancje, że akcesoria będą pasowały do każdej nowoczesnej łazienki. 

Dopełnieniem kolekcji higiena i pielęgnacja Beaba będą ergonomiczny niezwykle wygodne nocniki dla najmłodszych, a w późniejszym okresie nakładki na toaletę.

 

Beaba torby do wózka

 

W kategorii akcesoriów dla mam Beata oferuje ciekawe innowacyjne torby do wózka jak również torby w podróż z dzieckiem. Rozkładana torba Beaba świetnie sprawdza się jako torba do szpitala i pomieścić  wszystkie niezbędne rzeczy po porodzie.
Torba Beaba jest bardzo pojemna. 

 

Beaba Babycook 

 

Na szczególną uwagę zasługuje kategoria urządzeń kuchennych Beaba. Wśród nich króluje urządzenie babycook, które ma za zadanie ułatwić przygotowanie zdrowych i świeżych posiłków przy rozszerzaniu diety u niemowląt, jak również w późniejszym etapie przygotowywania posiłków dla dzieci. Możliwość gotowania na parze i blendowania w jednym urządzenia sprawia, że Beaba Babycook cieszy się dużym powodzeniem wśród Polskich mam. Zdrowe i zbilansowane posiłki to podstawa w żywieniu małych dzieci, a dzięki urządzeniu Beaba jest to bardzo proste i przyjemne. 

Uzupełnieniem kolacji akcesoriów do kuchni są praktyczne pojemniki na mleko, śliniaki, talerzyki i pierwsze sztućce. Piękna kolorystyka, dobra jakość tworzywa sprawiają, że produkty marki Beaba są bardo trwałe i cieszą się dobrą opinią wśród klientów sklepu Fabryka Wafelków. 

 

Beaba akcesoria kuchenne

 

Znanym i cenionym urządzeniem  kuchennym marki Beaba jest również Bib'expresso. Służy ono do przygotowywania mleka w proszku. Urządzenie Bib'expresso jest niezastąpione dla rodziców bliźniaków. 
Beaba nieustannie poszerza swój asortyment z kategorii -  butelki i akcesoria do karmienia. Dzięki temu rodzic wrz z tym jak rośnie dziecko poszerza kolekcję praktycznych rozwiązań od Beaba. 

Beaba ma za cel rosnąć razem z dzieckiem dlatego w ostatnich latach do bogatej już oferty dołączyła kolekcja wygodnych i bezpiecznych okularów przeciwsłonecznych dla najmłodszych.