Klocki Dado Squares Expand

Klocki Dado Squares

Fat Brain Toy Fat Brain Toy Fat Brain Toy

PS2833

Nowy

Tobbles to wyjątkowa piramida składająca się z półokrągłych klocków, które kolejno układa się jeden na drugim. Zabawka jest niezwykle kreatywna i można ją układać zarówno od największej kuli do najmnijeszej stawiając je na podstawce, lub też na odwrót wklęsłym elementem do dołu.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

79,50 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

 

Kto by pomyślał, że geometria może być tak piękna. Wielokrotnie nagradzane amerykańskie klocki Kwadraty Dado to nowość na polskim rynku. Klocki  prostotą elementów inspirują przedszkolaka do kreatywnej zabawy i budowy złożonych konstrukcji. Ułóż stos Kwadratów Dado i zobacz co się stanie. Dziecko od razu zacznie sięgać po klocki, które są idealną zabawką dla zapracowanych rączek, ciekawskich umysłów i nieograniczonej wyobraźni malucha.

 

Twój przedszkolak sam zacznie wymyślać jak stworzyć niesamowite trójwymiarowe budowle z dwuwymiarowych klocków. Dziecko podczas zabawy naturalnie będzie się uczyć zasad architektury.... proporcji, równowagi, struktury i koloru. Z 35 kolorowych, wysokiej jakości kwadratów maluch skomponuje wspaniałe przestrzenne konstrukcje. W kilka minut z Kwadratów Dado zbuduje garaż, kapelusz, rakietę. Klocki podczas jednej zabawy rozwijają wyobraźnię, umiejętności wzrokowe oraz logicznego myślenia.


Kwadraty Dado

  • Opracowane i wyprodukowane w USA.
  • Wspierają nieograniczony rozwój wyobraźni i rozwiązywania problemów,
  • Przybliżają dziecku zasady architektury – proporcji, struktury, równowagi, koloru.
  • Idealne są dopasowanie do dłoni dziecka – duży rozmiar, proste łączenie.
  • Opakowanie zawiera 35 ośmiocentymetrowych kwadratów.
  • Wykonane są z trwałego, wytrzymałego plastiku przeznaczonego do kontaktu z żywnością.
  • Przeznaczone dla dzieci powyżej 3 lat.

 

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !