Króliczek z pozytywką Expand

Królik Usypiacz z pozytywką i pilotem

(5/5)
1 ocen: - 1 opinii:
Prince Lionheart Prince Lionheart Prince Lionheart

PS15529

Nowy

Wynaleziony przez lekarza i stosowany w szpitalach i domach na całym świecie, aby pomagać dzieciom spokojnie zasypiać. Odtwarza autentyczne dźwięki z łona brzemiennej kobiety.

Więcej szczegółów

w magazynie, wysyłka w 24h!

Ostatnie egzemplarze!

199,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Taki mały króliczek, a tyle funkcji, sami jesteśmy pod wrażeniem... Byliśmy świadkami, jak wyjątkowo marudne i niespokojne dzieci zasypiają w ciągu kilku sekund, gdy usłyszą autentyczne dźwięki z łona. Maluszek czuje się komfortowo i bezpiecznie w otoczeniu dobrze znanych dźwięków, tym samym łatwiej dostosowuje się do zmian świata zewnętrznego - które często działają przytłaczająco. Dodatkowo maskotka może stać się skutecznym narzędziem do wzmocnienia więzi rodzicielskiej z dzieckiem.

Cechy:
- Wynaleziony przez lekarza i stosowany w szpitalach i domach na całym świecie, aby pomagać dzieciom spokojnie zasypiać.
- Odtwarza autentyczne dźwięki z łona brzemiennej kobiety
- Odtwarzanie z trybem gotowości, umożliwia automatyczną aktywację, gdy dziecko zaczyna głośno płakać lub gdy króliczek zostanie poruszony
- Skrzynka dźwiękowa zawiera 4 dodatkowe odgłosy: szum fal, biały szum, 4 kołysanki i pozwala nagrać własną spersonalizowaną wiadomość dla dziecka.
- Króliczka można przymocować do szczebelków łóżeczka, wózka, fotelika samochodowego
- W komplecie maskotka, pilot, pudełko dźwiękowe, kabel USB

Urządzenie Dźwiękowe zawiera autentyczne dźwięki z łona brzemiennej kobiety (odgłosy wód płodowych oraz bicia serca) nagrane w odległości 8 mm od ucha dziecka, godzinę przed porodem. Autentyczne dźwięki z łona brzemiennej kobiety zalecane są dla dziecka już od narodzin, gdyż są to jedyne odgłosy rozpoznawane przez noworodka.

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Kategoria wiekowa od 0 miesięcy
od (Kalisz,  Polska) dnia  02 Nov 2016 (Królik Usypiacz z pozytywką i pilotem) :
(5/5

Polecam

Króliczek jest super.

Prince Lionheart to amerykański producent  zabawek i akcesoriów dla dzieci powszechnie znany na świecie z nagradzanych i innowacyjnych rozwiązań. Od ponad trzydziestu lat firma nieustannie się rozwija aby pomóc dzieciom dorastać szczęśliwie i bezpieczenie.