Uspokajacz na łóżeczko Lew Logan, Lamaze Expand

Uspokajacz na łóżeczko Lew Logan, Lamaze

Lamaze Lamaze Lamaze

PS12858

Nowy

Zawieszka do łóżeczka lew Logan może być używana na wiele sposobów. Zamontuj ją w łóżeczku dziecka. 

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

150,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Zabawki Lamaze dla najmłodszych to masa wesołej, aktywnej zabawy, która wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka. Zawieszka do łóżeczka lew Logan może być używana na wiele sposobów. Zamontuj ją w łóżeczku dziecka. Aby włączyć dźwięk, ruch i światło należy przycisnąć buźkę lwa. Można naciskać wielokrotnie, aby przełączać melodie i wybrać jedną z 3 dostępnych:
- wesoła melodia dzienna,
- uspokajająca kołysanka nocna,
- dźwięki natury (dżungla).
Łatwość obsługi sprawi wiele satysfakcji i radości dziecku. Sympatyczna buźka lewka i piękne kolory wprawione w ruch zaangażują je do obserwacji zachodzących zmian. Delikatne światło lampki nocnej może być wykorzystywane tak długo, jak będzie tego potrzebowało dziecko.

Ustawienie przełącznika znajdującego się z tyłu zabawki na pozycję ON i przyciśnięcie pyszczka lwa Logana umożliwia wybranie żądanego trybu pracy:
- Tryb lampka nocna – bez melodii i ruchu. Światło nocne będzie się świecić przez 10 minut, po czym zabawka przełączy się w tryb gotowości. Aby wyłączyć światełko wcześniej należy nacisnąć i przytrzymać buźkę lwa Logana przez 2 sekundy. Jeśli jeszcze raz przyciśniemy pyszczek Logana lampka włączy się ponowne.
- Tryb światło, melodie i ruch. Każda melodia jest odtwarzana przez około 10 minut, po czym produkt przełącza się w stan gotowości w celu oszczędności baterii. Aby włączyć zabawkę wystarczy ponownie przycisnąć buźkę lewka. Przytrzymanie przez 2 sekundy spowoduje wyłączenie.

Produkt nie zawiera BPA, ftalanów ani PVC

Wiek dziecka: 0 +

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Grupa wiekowa: niemowlak ( 0-12 )
Kategoria wiekowa od 0 miesięcy

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !