Pozytywka Moon Baloon Elodie Details Expand

Elodie Details, pozytywka Moon Baloon 16 cm

Elodie Details

PS11948

Nowy

Delikatnie ukołysze Twoje dziecko do snu łagodną muzyką.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 48h

124,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Delikatnie ukołysze Twoje dziecko do snu łagodną muzyką. Nasz magiczny Moon Balon poprowadzi i malucha bezpiecznie przez krainę snów.

  • Zabawka wykonana z 100% bawełny podszytej poliestrem.

  • Występuje w dwóch rozmiarach: 47cm i 16cm wysokości.

  • Gwarancja 24 miesiące.

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Grupa wiekowa: niemowlak ( 0-12 )
Kategoria wiekowa od 0 miesięcy
Styl, wzornictwo: nowoczesny

Linie tej szwedzkiej firmy łamią przyjęte kanony kolorystyczne, jakie kojarzą nam się z dziećmi. Swoim odważnym i niezwykle oryginalnym doborem barw, kontrastowym zestawieniom i odważnemu wzornictwu, marka udowadnia nam, że czerń, na równi z każdym innym kolorem jest barwą nie tylko stosowną dla dzieci ale i dodaje gadżetom charakteru nowoczesności, designu i oryginalności.  Każda linia dopracowana jest w najdrobniejszych szczegółach, pozwalając skompletować wszystkie potrzebne „detale” w jednym, wybranym temacie.


W różnorodnej ofercie Elodie znajdziemy zarówno elementy odzieży, jak: czapeczki, czy ocieplacze na nóżki, jak i wyposażenie do wózków dziecięcych (torby, śpiwory) a także artykuły niezbędne w codziennym życiu – butelki, smoczki, kubeczki – niekapki oraz śliniaczki; wszystko to zaś, utrzymane w ściśle obranym design, w myśl zasady, że najważniejsze są „detale”.

Opinie