Czaruj z dzieckiem - 30 magicznych sztuczek Expand

Czaruj z dzieckiem - 30 magicznych sztuczek

(5/5)
1 ocen: - 1 opinii:
Oczami Maluszka Oczami Maluszka Oczami Maluszka

PS5431

Nowy

Chcesz wiedzieć jak sprawić, żeby przedmioty znikały, jak pokonać prawo grawitacji i jak czarować przy pomocy liczb? A może nawet jak… czytać w myślach?

Więcej szczegółów

w magazynie, wysyłka w 24h!

29,90 zł

brutto

ponad 190 sprzedanych
W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Chcesz wiedzieć jak sprawić, żeby przedmioty znikały, jak pokonać prawo grawitacji i jak czarować przy pomocy liczb? A może nawet jak… czytać w myślach?

 

Już w październiku wyjdzie na rynek nowa pozycja książkowa dla dzieci - „Czaruj z Dzieckiem. 30 magicznych sztuczek dla młodych czarodziejów”. Czaruj z dzieckiem to zestaw 30 kart, na których znajdziecie wspaniałe, magiczne sztuczki dla dzieci. Pokaż dziecku sztuczkę lub pomóż mu stać się małym czarodziejem, który zadziwi rodzinę i znajomych! Magiczne sekrety zdradza Wam Konrad Modzelewski, doświadczony komik i iluzjonista, od lat czarujący razem z dziećmi.

 

Czaruj z dzieckiem to:

Rodzinna zabawa: baw i ucz się sztuki iluzji razem z Twoim dzieckiem, to wspaniała rozrywka w rodzinnym gronie

Proste rekwizyty: potrzebujesz jedynie kilku przedmiotów codziennego użytku, możesz czarować w domu, na podwórku czy na wycieczce

Trening umysłu: magiczne sztuczki specjalnie dobrane do wieku od 4 do 9 lat rozwiną wyobraźnię, kreatywność i pamięć Twojego dziecka! W trakcie zabawy poćwiczy również w praktyce arytmetykę i wiedzę o zjawiskach fizycznych własnych pokazów magii. 

 

Wiek  od 4 do 104 lat 

od (Radom,  Polska) dnia  13 Apr 2016 (Czaruj z dzieckiem - 30 magicznych sztuczek) :
(5/5

świetny pomysł na prezent


Rewelacyjny zestaw z niebanalnymi sztuczkami. Tata teraz jest największym magikiem w naszym domu. Super pomysł na prezent gorąco polecam

Oczami maluszka - czarno-białe ilustracje specjalnie dobrane z myślą o najmłodszych