Słoń Expand

Wielofunkcyjne klocki Słoń

(4/5)
1 ocen: - 1 opinii:
GIGO GIGO GIGO

PS13774

Nowy

Zestaw składający się z 42 elementów z możliwością złożenia 3 modeli, które zostały przedstawione w załączonej instrukcji montażu.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

42,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Zestaw składający się z 42 elementów z możliwością złożenia 3 modeli, które zostały przedstawione w załączonej instrukcji montażu.

Klocki dla maluchów łączące w niezwykły sposób rzeczywistość ze światem wirtualnym. Pozwól dziecku zbudować swoje ulubione zwierzątko wykorzystując doskonałej jakości klocki z dołączonego zestawu a następnie pozwól mu przenieść ruchy i zachowanie swojego modelu na tablet lub telefon komórkowy pracujące pod kontrolą systemu IOS lub Android!

Zabawka dla dzieci powyżej 3 lat.

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Kategoria wiekowa od 3 lat
od (Zielona Góra,  Polska) dnia  12 Apr 2016 (Wielofunkcyjne klocki Słoń) :
(4/5

Klocki Gigo

Bardzo fajne klocki. Szkoda tylko, że w tym zestawie można jednocześnie zbudować tylko tatę słonia i dziecko, przydałby się jeszcze trzeci słoń matka :) Generalnie polecam jak najbardziej.

Pochodzące z Tajwanu Gigo tworzy światowej klasy klocki konstrukcyjne opierające się na unikalnym patencie „1 wypustka i 5 gniazd”.  Gigo zapoczątkowało innowacyjną ideę: „Spraw, by zabawki nauczały, a nauka bawiła”. Dzięki wprowadzeniu do zabawy elementu edukacyjnego,  Gigo z sukcesem rozszerza swoją działalność na Europę, Amerykę i Azję, tworząc przy tym kolejne  miejsca gdzie dobra zabawa łączy się z nauką.