Obniżka! EKO Energia Expand

EKO Energia

GIGO GIGO GIGO

PS13736

Nowy

Wyobraź sobie, że poprzez dodanie soli do wody i wlanie roztworu do zbiornika z aluminiową płytką Twoje dziecko będzie w stanie stworzyć prawdziwą baterię i uruchomić swoją zabawkę.

Więcej szczegółów

w magazynie, wysyłka w 24h!

181,93 zł

brutto

259,90 zł brutto

-30%

Wyobraź sobie, że poprzez dodanie soli do wody i wlanie roztworu do zbiornika z aluminiową płytką Twoje dziecko będzie w stanie stworzyć prawdziwą baterię i uruchomić swoją zabawkę. Czy jest coś bardziej interesującego i ekscytującego niż wspólne eksperymentowanie z GIGO?

Zestaw zawiera 91 części, z których mogą być wykonane co najmniej 22 modele zawarte w instrukcji.

Poprzez dodanie soli do wody i umieszczenie aluminiowej płytki w zbiorniku, dziecko będzie w stanie stworzyć prawdziwą baterię. Po złożeniu danego modelu dziecko może zamontować skonstruowaną przez siebie baterię, która wprawi model w ruch.

Instrukcja przedstawia szczegołówy opis zasad łączenia elementów obwodu, a także przedstawia podstawowe informacje dotyczące teorii Eko elektryczności i jej zastosowania w prawdziwym życiu.

Zabawka dla dzieci powyżej 8 lat.

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Kategoria wiekowa od 8 lat

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Pochodzące z Tajwanu Gigo tworzy światowej klasy klocki konstrukcyjne opierające się na unikalnym patencie „1 wypustka i 5 gniazd”.  Gigo zapoczątkowało innowacyjną ideę: „Spraw, by zabawki nauczały, a nauka bawiła”. Dzięki wprowadzeniu do zabawy elementu edukacyjnego,  Gigo z sukcesem rozszerza swoją działalność na Europę, Amerykę i Azję, tworząc przy tym kolejne  miejsca gdzie dobra zabawa łączy się z nauką.