SKRZYNKA NARZĘDZIOWA - MINI WARSZTAT Expand

SKRZYNKA NARZĘDZIOWA - MINI WARSZTAT

Wonderworld Wonderworld

PS12269

Nowy

Narzędzia stworzone przez Wonderworld to pierwsze wspaniałe spotkanie z majsterkowaniem. Narzędzia idealnie pasują do malutkich dłoni i palców dziecka.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

103,00 zł

brutto

Narzędzia stworzone przez Wonderworld to pierwsze wspaniałe spotkanie z majsterkowaniem. Narzędzia idealnie pasują do malutkich dłoni i palców dziecka. Zestaw ten zawiera śrubokręt, klucz, młotek, śruby, nakrętki. Znajdziecie w nim nawet imadło! Gdy odwrócisz skrzynkę do góry nogami to małe pudełko zmienia się w mini warsztat z narzędziami. Wspaniała zabawa dla małych chłopców, którzy pragną naśladować swoich tatusiów.

Walory edukacyjne:
- kształtuje wyobraźnię
- rozwija zdolności manualne
- uczy kooperacji
- wspomaga rozwój myślenia przyczynowo-skutkowego

Ten produkt jest oznaczony znakiem CE potwierdzającym zgodność z Dyrektywą Europejską 2009/48/WE oraz normą EN71, dotyczącymi bezpieczeństwa zabawek.

Płeć: chłopczyk
Grupa wiekowa: przedszkolak ( 3-6 ) lat
Kategoria wiekowa od 3 lat
Materiał: drewno

Wonderworld jest producentem drewnianych zabawek wytwarzanych wyłącznie w Tajlandii. W ciągu 29 lat działalności eksperci z dziedziny projektowania zabawek stworzyli linię ponad 200 unikalnych produktów. Firma szczyci się tym, że każda zabawka zaprojektowana jest dla konkretnej grupy wiekowej dzieci i poza walorami czysto rozrywkowymi spełnia funkcje edukacyjne. Misja Wonderworld zawiera się w tworzeniu zabawek przyjaznych dla środowiska naturalnego, kreatywnych, edukacyjnych, ale przede wszystkim dostarczających niezapomnianych doznań, bawiącym się nimi, dzieciom.

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !