DOMEK DLA LALEK Expand

DOMEK DLA LALEK

Wonderworld Wonderworld Wonderworld

PS12255

Nowy

Domek jest spełnieniem marzeń każdej dziewczynki. Łatwo dostępny z każdej strony przytulny różowy domek ma dwie kondygnacje.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

323,00 zł

brutto

Domek jest spełnieniem marzeń każdej dziewczynki. Łatwo dostępny z każdej strony przytulny różowy domek ma dwie kondygnacje. Na parterze znajduje się salon z jadalnią i zadaszony taras z małym ogródkiem, na piętrze sypialnia. Wszystkie pomieszczenia i taras są kompletnie umeblowane, para mieszkańców zachęca do rozpoczęcia zabawy. Domek jest idealny dla dziewczynek które lubią bawić się “w dom”. Może być wspaniałym pomysłem na prezent.

Walory edukacyjne:
- zachęca do kreatywnej zabawy
- rozwija wyobraźnię
- odtwarzanie w nim znanych codziennych czynności, rozwija u dziecka zdolności organizacyjne i uczy odnajdywania się w rolach rodzinnych i społecznych

Ten produkt jest oznaczony znakiem CE potwierdzającym zgodność z Dyrektywą Europejską 2009/48/WE oraz normą EN71, dotyczącymi bezpieczeństwa zabawek.

Płeć: dziewczynka
Grupa wiekowa: przedszkolak ( 3-6 ) lat
Kategoria wiekowa od 3 lat
Materiał: drewno

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Wonderworld jest producentem drewnianych zabawek wytwarzanych wyłącznie w Tajlandii. W ciągu 29 lat działalności eksperci z dziedziny projektowania zabawek stworzyli linię ponad 200 unikalnych produktów. Firma szczyci się tym, że każda zabawka zaprojektowana jest dla konkretnej grupy wiekowej dzieci i poza walorami czysto rozrywkowymi spełnia funkcje edukacyjne. Misja Wonderworld zawiera się w tworzeniu zabawek przyjaznych dla środowiska naturalnego, kreatywnych, edukacyjnych, ale przede wszystkim dostarczających niezapomnianych doznań, bawiącym się nimi, dzieciom.