Scratch, Zestaw Mały Lekarz Expand

Scratch, Zestaw Mały Lekarz

Scratch Europe

PS20762

Nowy

Dzięki marce Scratch każde dziecko może spełnić swoje marzenie, aby zostać lekarzem. Wystarczy sięgnąć do magicznej walizki a znajdziemy tam wszystkie potrzebne rzeczy do wyleczenia najpoważniejszego  przeziębienia.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

99,99 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.
Dzięki marce Scratch każde dziecko może spełnić swoje marzenie, aby zostać lekarzem. Kto ma katar, kaszel lub temperaturę i musi udać się szybko do lekarza? Wystarczy sięgnąć do magicznej walizki a znajdziemy tam wszystkie potrzebne rzeczy do wyleczenia najpoważniejszego  przeziębienia.

Ten mały zestaw zawiera w sobie 8 części: termometr, strzykawkę, stetoskop, młotek neurologiczny, tubkę maści, pliczek recept, tabletki oraz pudełko na plastry. Poprzez zabawę  można w łatwy i miły sposób zapoznania się z wizytą u lekarza. Wszystkie akcesoria wykonane są z drewna oraz papieru. Walizka wykonana jest z wytrzymałego kartonu, posiada metalowe zamknięcie.

Wymiar produktu: 19 x 14 x 7 cm

Wiek: 3+
Płeć: uniwersalny
Kategoria wiekowa od 3 lat

Belgijska firma z zabawkami, które są bardzo bezpieczne dla dzieci. 

Opinie

Krzysztof G.
Zweryfikowany zakup
2017-08-21

Porządna zabawka

Świetny prezent dla malucha, który boi się badań, porządny i solidny, strzykawka "odbija" tłok dzięki sprężynce, którą ma w środku. Walizeczkę łatwo otworzyć i zamknąć, jedyne, do czego można się przyczepić, to stetoskop - o ile jest świetny do zabawy dla małych dzieci, to jego nadmierna giętkość części, które wkłada się w uszy, może przeszkadzać starszym dzieciom (stetoskop wygina się i wypada z uszu podczas "badania"). Godn polecenia zestaw dla maluchów.

Czy ten komentarz jest przydatny dla Ciebie? Tak Nie