Obniżka! Zestaw artystyczny Kreatywny Mozaika Piraci, Janod Expand

Janod, zestaw artystyczny Kreatywny Mozaika Piraci,

(5/5)
1 ocen: - 1 opinii:
Janod Janod

PS10672

Nowy

w magazynie, wysyłka w 24h!

75,05 zł

brutto

79,00 zł brutto

-5%

Pełny opis

Zestaw artystyczny Mozaika Piraci francuskiej marki Janod zawiera karty z ilustracjami nawiązującymi do tematyki piratów. Na obrazkach poszczególne elementy oznaczone są cyferkami, a zadaniem jest naklejenie odpowiednio oznaczonych naklejek na karty. Po skończonej pracy obrazki oprawić można w ramki, dzięki czemu staną się wspaniałym elementem dekoracyjnym pokoju dziecka.

W zestawie znajduje się 5 kart z obrazkami z ponumerowanymi polami oraz 9 kompletów kolorowych naklejek: 4 komplety kwadratowych piankowych naklejek 7x7mm, 2 komplety okrągłych piankowych naklejek diamencików o wymiarach 5mm, 1 komplet kwadratowych błyszczących naklejek 7x7mm, 2 komplety okrągłych błyszczących naklejek diamencików o wymiarach 5mm oraz instrukcja. 

Zestaw zaprojektowany we Francji, zapakowany jest w wysokiej jakości metalową walizeczkę z rączką. Sama walizeczka sprawdzi się również jako uniwersalny pojemnik na skarby Malucha.

Linia produktów Zestawy Artystyczne marki Janod to kreatywne zestawy do samodzielnego wykonania, które wspaniale kształtują koordynację oko-ręka, poprawiają sprawność manualną, pobudzają kreatywność oraz wpływają na umiejętność budowania koncentracji u dziecka. Zestawy Artystyczne to idealny prezent dla kreatywnych dzieci lubiących malować, rysować, naklejać i tworzyć – mali twórcy będą bardzo dumni ze swoich dzieł.

Cechy

Płeć: chłopczyk
Grupa wiekowa: przedszkolak ( 3-6 ) lat, wiek szkolny ( 6-9 )
Kategoria wiekowa od 4 lat, od 5 lat, od 7 lat, od 8 lat, od 6 lat

Opinie osób które zakupiły produkt

od (Radom,  Polska) dnia  04 Dec 2015 (Janod, zestaw artystyczny Kreatywny Mozaika Piraci,) :
(5/5

świtna kretywna zabawka

Zestaw Janod jest prześliczny, bardzo strannie wykonany, kolory są dużo ładniejsze niż na zdjęciu. Bardzo fajny pomysł na prezent dla chłopców, którzy lubią zabawy plastyczne i manualne. Obrazki sa tak fajne, że oprawione są teraz ozdobą pokoju mojego synka. Polecam zwłaszcza jako pomysł na prezent bo można nim zaskoczyć