Piramida Zabaw - Zwierzęta Expand

Piramida Zabaw, Kartonowe klocki dla dzieci Zwierzęta

Piramida Zabaw

PS20673

Nowy

Dwujęzyczne nazwy, w połączeniu z pięknymi kolorowymi zdjęciami zwierząt, wspomagają rozwój słownictwa i wzmagają apetyt poznawczy dziecka.

Więcej szczegółów

w magazynie, wysyłka w 24h!

59,00 zł

brutto

ponad 580 sprzedanych
W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.
Dwujęzyczne nazwy, w połączeniu z pięknymi kolorowymi zdjęciami zwierząt, wspomagają rozwój słownictwa i wzmagają apetyt poznawczy dziecka. Cyfry i ich graficzna ilustracja wspomagają naukę liczenia. Sposób zabawy klockami zmienia się wraz z wiekiem dziecka. Wieża „rośnie” razem z dzieckiem.

Zestaw składa się z 10 klocków pozwalających zbudować wieżę wysokości 80 cm!

Zalety:
- Ćwiczenie motoryki
Dziecko ćwiczy małą motorykę układając klocki w piramidę lub wkładając mniejsze klocki w większe.

- Rozwój wyobraźni
Rozwija wyobraźnię, koncentrację oraz precyzję w działaniu.

- Słownictwo
Dziecko uczy się rozpoznawać na zdjęciach ponad 40 zwierząt, powiększając początkowo swoje zrozumienie słownictwa, później ucząc się wypowiadać kolejne słowa.

- Nauka języków
Dzięki dwujęzycznym opisom, dziecko uczy się słów po polsku jak i po angielsku, dzięki czemu w zabawie nie zauważa nawet elementu nauki.

Wiek: 12m+

Płeć: uniwersalny
Kategoria wiekowa od 12 miesięcy
Piramida Zabaw to polska marka stworzona przez mamę na bazie zabaw z własnym synkiem. Zamiłowanie do zwierząt i chęć pokazywania ich dziecku… Jak wyglądają one w rzeczywistości?… Jakie mają kolory, jaką sierść, uszy czy ogon?… Przy tym brak na rynku produktów, które pomogłyby spełnić te oczekiwania poza książeczkami dla dzieci…. Wszystko to sprawiło, że pojawił się pomysł na całkiem nową zabawkę i własną firmę.

Opinie

Justyna
2019-07-17

Świetna zabawka.

Coreczce od razu bardzo przypadły do gustu te pudełka.. Zdjęcia zwierząt są realistyczne. Przepiękne.. Zabawka edukacyjna i zajmująca dziecko.. Szczerze polecam.

Czy ten komentarz jest przydatny dla Ciebie? Tak Nie
Marlena N.
Zweryfikowany zakup
2017-12-18

Piramida zabaw

Polski produkt ! ;) czyli to co lubimy najbardziej. Piękna. Rozwijająca zabawka, która w dodatku po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca. Dziecko zachwycone! :) polecam

Czy ten komentarz jest przydatny dla Ciebie? Tak Nie