Torba dla mamy z systemem 3w1 Cromwell Black Expand

Torba dla mamy z systemem 3w1 Cromwell Black

PacaPod PacaPod PacaPod

PS14878

Nowy

PacaPod to brytyjska marka toreb, które jako jedyne na rynku posiadają system 3w1. PacaPod to torby, które służą mamie od początku macierzyństwa przez wiele lat.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

939,00 zł

brutto

PacaPod to brytyjska marka toreb, które jako jedyne na rynku posiadają system 3w1. PacaPod to torby, które służą mamie od początku macierzyństwa przez wiele lat. Są tak przemyślane, żeby służyć mamie nawet wtedy, kiedy dziecko już podrośnie wykorzystując ją jako ulubioną torebkę. PacaPod są tak eleganckie, że na pierwszy rzut oka nie widać, że są to torby do wózka.

Cromwell to piękna torba stworzona z mieszanki skóry i tkaniny. Torba  pasować będzie do każdego kto ceni sobie wygodę i swobodę w swoim własnym stylu. Torba Cromwell została zaprojektowana tak, by można było ją nosić na trzy różne sposoby -  na ramieniu, na całym ciele lub na wózku - to fenomenalne i praktyczne połączenie w każdym calu. Torba PacaPod została zaprojektowana z dbałością o szczegóły. aby zapewnić jej funkcjonalność i trwałość. Schowany ładnie wewnątrz tylnej części zestaw organizerów 3w1 jest unikalny - jeden do przechowywania jedzenia dla dziecka i drugi do przechowywania przedmiotów pomocnych przy przewijaniu. Wszystkie te elementy bardzo pomogą rodzicom w podróżowaniu z ich pociechami.

Co wyróżnia torbę PacaPod Cromwell:
- wielkość torby pozwala nosić w niej średniej wielkości laptopa
- specjalne klipsy, dzięki którym można ją przyczepić do wózka
- 3 różne sposoby noszenia - na wózku, na ramieniu, na całym ciele
- duża kieszeń zapinana na zamek od góry
- boczna kieszeń zapinana na zamek, w której znajdują się 2 torebki
- dodatkowa boczna kieszeń niezamykana
- składana mata do przewijania wewnątrz
- elegancja, wyjątkowa pojemność

Dzięki systemowi 3w1 będąc na spacerze, u znajomych, w restauracji, nie musimy zabierać zawsze całej torby, a tylko te rzeczy, które są nam akurat potrzebne. Dodatkowo dużo łatwiej znaleźć potrzebną rzecz, ponieważ wszystko jest posegregowane.
Torba Cromwell posiada w środku 2 mniejsze torebki:
1. Torebka na akcesoria do przewijania w kolorze beżowym:
- specjalny uchwyt pozwala ją zaczepić do wózka jako oddzielną/ samodzielną torbę
- do środka możemy spakować pieluchy, chusteczki, krem
- dodatkowo w środku znajduje się woreczek gdzie można spakować czyste ubranka
2. Torebka/plecak na akcesoria do jedzenia w kolorze pomarańczowym z funkcją termoopakowania
- specjalny uchwyt pozwala ją zaczepić do wózka jako oddzielną/ samodzielną torbę, można wykorzystać ją jako plecak
- posiada specjalne ochronne termoopakowanie na butelkę (utrzymuje temperaturę do 3 godzin)
- do środka możemy spakować butelki/ słoiczki, pojemniki z jedzeniem, sztućce, śliniaki, chusteczki, serwetki

Wymiary: 37.5 x 38.5 x 18 cm
Długość paska: 102 cm (w pełni rozszerzony)

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

PacaPod to brytyjska marka toreb, które jako jedyne na rynku posiadają system 3w1. PacaPod to torby, które służą mamie od początku macierzyństwa przez wiele lat. Są tak przemyślane, żeby służyć mamie nawet wtedy, kiedy dziecko już podrośnie wykorzystując ją jako ulubioną torebkę. PacaPod są tak eleganckie, że na pierwszy rzut oka nie widać, że są to torby do wózka. 

Każda torba PacaPod ma w środku dwie mniejsze torebki, które można wykorzystywać samodzielnie. Każdą z nich można przyczepić do wózka. Dzięki dodatkowym wewnętrznym torebkom możemy dużo łatwiej i szybciej znaleźć potrzebne rzeczy. Wszystko jest posegregowane. 
Dzięki systemowi 3w1 będąc na spacerze, u znajomych, w restauracji, nie musimy zabierać zawsze całej torby, a tylko te rzeczy, które są nam akurat potrzebne. 

Pomysłodawczynią PacaPod jest Jacqueline Waggett, projektantka, a przede wszystkim mama dwóch córek, która stworzyła torby z systemem 3w1 kierując się swoimi potrzebami. Jak każda mama, nie miała zbyt wiele czasu, dlatego nie chciała go tym bardziej tracić na szukanie rzeczy w torebce. Wymyśliła więc torby, w których wszystko można bardzo szybko znaleźć.
Torby PacaPod są stylowe, modne, wyjątkowo pakowne i praktyczne.