Termometr cyfrowy 3 w 1 zielony Brother Max Expand

Termometr cyfrowy 3 w 1 zielony Brother Max

Brother Max Brother Max Brother Max

PS15476

Nowy

wysyłamy w ciągu 4-5 dni

179,00 zł

brutto

Zdobywca wielu nagród, termometr cyfrowy na podczerwień mierzy temperaturę ciała przez ucho, czoło oraz mierzy temperaturę otoczenia. Pomiaru dokonuje tylko w 1 sekundę.
Jednodotykowy (One-touch) termometr jest niesamowicie prosty w obsłudze, a przy tym niesamowicie dokładny w pomiarze temperatury do 0,1o.

Termometr zapewnia elastyczność w użyciu dla całej rodziny, to do nas należy wybór, czy zmierzymy temperaturę przez ucho czy czoło. Jednocześnie możliwy jest pomiar temperatury otoczenia z dużo większą dokładnością niż robią to urządzenia typu baby monitors.

Tak jak wszystkie produkty Brother Max, ten wyjątkowy termometr powstał z inspiracji rodziny i jest po to, aby:

• Zapewniać spokój ducha poprzez wiodącą na rynku dokładność pomiaru temperatury.
• Ułatwić życie przez to, że do używania termometru nie potrzeba wymiennych końcówek, a jest przy tym bardzo higieniczny.
• Oszczędzać czas poprzez pomiar temperatury tylko w 1 sekundę
• Oszczędzać pieniądze poprzez połączenie 3 funkcji w jednym urządzeniu


Wymienne końcówki przy wielu termometrach sprawiają rodzicom wiele problemów. Należy je zawsze posiadać przy pomiarze temperatury, ponieważ bez nich termometr nie działa. Często końcówki są niewygodne dla najmłodszych. Ten produkt ma wbudowaną końcówkę, której się nie wymienia. Po każdym użyciu wystarczy ją tylko wyczyścić mokrą chusteczką dla dziecka lub inną, nasączoną np. alkoholem. Wyświetlacz termometru posiada podświetlenie, które automatycznie włącza się i wyłącza. Powoduje to oszczędność energii oraz wydłuża żywotność baterii.

Termometr działa na ogólnie dostępne baterie AAA. Na jednym komplecie baterii możemy wykonać przynajmniej 3000 pomiarów temperatury przez ucho lub czoło. Termometr posiada własny stojaczek, na którym może stać lub być przyczepiony do każdej powierzchni.

Termometr przy pomiarze temperatury ma wbudowany żyrokompas, czyli odczyt na ekranie zmienia się wraz ze zmianą kierunku (tak jak iPhone!).

Termometr doskonale sprawdza się w podróży, ponieważ w zestawie posiada stylowe, wytrzymałe etui. Termometr Brother Max jest produktem w 100% bezrtęciowym i jest certyfikowany jako produkt dla dzieci oraz produkt medyczny. Jest wolny od innych związków chemicznych wliczając w to bisfenol A (BpA), ftalany oraz PVC.

Złoty zwycięzca ubiegłorocznej nagrody jako najbardziej innowacyjny produkt roku: Mother & Baby Gold Award for Most Innovative Product, Oscar w branży produktów dla dzieci w Wielkiej Brytanii!

Opakowanie zawiera: Termometr cyfrowy • Stojak/podstawka • Etui • Baterie AAA

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Brother Max jest młodą brytyjską marką dla dzieci, specjalizującą się w stylowych, innowacyjnych produktach dla dzieci i niemowlaków – obejmujących ofertą krzesełka, śliniaki, zabawki do kąpieli, akcesoria do karmienia dziecka. Firma zajmuje drugie miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem sprzedaży termometru cyfrowego. Produkty Brother Max oferują najwyższą jakość w przystępnej cenie. Sprzedawane w wielu sklepach w Wielkiej Brytanii, dostępne w 32 innych krajach, a od tego roku także w Polsce.