Zestaw do jajek na miękko TumTum Expand

Zestaw do jajek na miękko TumTum

Tum Tum

PS833

Nowy

Praktyczny talerzyk antypoślizgowy z wbudowaną podstawką na jajko i łyżeczką w komplecie to idealny zestaw dla samodzielnego głodomorka.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

59,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Każda mama wie jak ciężkie są początki nauki samodzielnego jedzenia, zwłaszcza jajek na miękko.

Z myślą o wygodzie i fukcjonalności Brytyjska marka TumTum wyszła naprzeciw małym głodomorkom i stworzyła wyjatkową linię praktycznych i barwnych akcesoriów kuchennych dla dzieci.

 

Zestaw kuchenny do jajek na miękko TumTum  idalnie nadaje się dla małych dzieci. Do talerzyka przymocowana jest podstawka na jajko, która ułatwia jego spożycie. A wokoło podstawki na talerzyku jest wystraczająco dużo miejsca na inne smakołyki. Talerzyk jest niezwykle kolorowy i odnajdziemy na nim wiele ciekawych zwierzątek, które z pewnością zainteresują małego głodomorka. Na odwrocie talerzyka znajduje się  specjalne atypoślizgowe zabezpieczenie, dzieki któremu talerzyk jest stabilnie przytwierdzony do stołu i nie ma ryzyka przesunięcia, czy też wywrócenia.

Zaaokrąglone brzegi ułatwiją naukę samodzielnego jedzienia i zabezpieczają, by nić nie wydostało się poza talerzyk.

 

Do zestawu dołączona jest specjalnie wyprofilowana łyżeczka, która ma ergonomiczne kształty dla małych rączek i jest na tyle mała, że dziecko z łatwością będzie mogło nią zjeść jajko na miękko.

 

Podstawka na jajka może również służyć jako naczynie na różnego rodzaju sosy.

 

Zestaw jest pakowany w ekologiczną kartonową walizeczkę, na której znajdują się kontury zwierząt - te same co na talerzyku - które dziecko może pokolorować, a następnie wykorzystać jako pudełko na skarby.

 

Charakterystyka produktu:

  • antypoślizgowa postawka,
  • wbudowany kieliszek na jajko,
  • zaokrąglone brzegi talerzyka zabezpieczają przed wypadaniem jedzenia,
  • mała ergonomiczna łyżeczka idalna do jajek,
  • produkt wykonany jest z melaniny,
  • zestaw pakowany jest w ekologiczną kartonową walizeczkę,
  • jest wolny od BPA, ftalanów i PVC,
  • można myć w zmywarce,
  • zestaw przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3 roku życia
  • wymiary talerzyka: 193x160mm, wysokość: 22mm (36mm kieliszek)

Brytyjska marka Tum Tum  to producent akcesorii kuchennych dla dzieci, które charakteryzują się wysoką  jakością wykonania, innowacyjnością i ergonomią. Producent skupił się bowiem na wykonaniu artykułów, których celem nie jest jedynie dekoracja, ale przede wszystkim użyteczność. Dlatego mamy oszczędzą czas mogąc myć produkty w zmywarkach, a dzieci z łatwością i przyjemnością zjedzą swoje ulubione kąski.

Opinie