Bezpieczny widelczyk do nauki jedzenia Expand

Bezpieczny widelczyk do nauki jedzenia

(5/5)
1 ocen: - 1 opinii:
mOmma mOmma mOmma

Nowy

Bezpieczny widelczyk o ergonomicznych kształtach niezastąiony podczas nauki samodzielnego jedzenia

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

22,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

 

Okrągły ergonomiczny kształt widelczyka ułatwi Twojemu dziecku uchwycenie go małymi rączkami. 

 

Widelczyk ma same zalety jest:

  • Higieniczny: widelczyk kołysze się swobodnie, ale zawsze pozostaje w pozycji pionowej. Miejsce ssania nigdy nie styka się z powierzchnią stołu ani krzesełka do karmienia, zapewniając maksymalna higienę.
  • Bezpieczny: widelczyk o dwóch zaokrąglonych ząbkach, zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Kiwanie to jedna z ulubionych zabaw małych dzieci - stymuluje  ruchliwość i koncentrację oraz umila posiłki.
  • Anty-poślizgowy: specjalna gumowa powłoka zapewnia doskonałą przyczepność do blatów stołów i krzesełek do karmienia.
od (Warszawa,  Polska) dnia  08 Jan 2012 (Bezpieczny widelczyk do nauki jedzenia) :
(5/5

--

mam co prawda łyżeczkę z tej serii ale myślę, że opis może dotyczyć również widelczyka. Sam pomysł kulki do trzymania u nas się sprawdził, poręczna, higieniczna, antypoślizgowa. Przydatna jest również plastikowa osłonka. Łyżeczka jest jakby powleczona gumą, wydaje się dużo przyjemniejsza w zetknięciu z buzią niż plastikowa czy z melaminy. Bezpiecznie zaokrąglona nie rani dziąseł. Problemem jest odbarwianie białego elementu. Guma po kilku sesjach marchewkowej zupki zmieniła kolor na pomarańczowy. Wygląda dość nieestetycznie. Gdyby nie ten mankament to byłaby naprawdę pomysłowa łyżeczka.

Innowacyjność, technologia, ruch i kolor. mOmma to rewolucyjna linia produktów dla dzieci, zachęcających malucha do odkrywania otoczenia przy pomocy produktów o unikalnych kształtach, sposobie poruszania i kolorach zapewniających radosne przeżywanie każdego dnia przez Wasze dziecko.


 


mOmma ruszające sie produkty do karmienia i odstawienia od karmienia piersią, to zabawa podczas jedzenia. Kołysanie stymuluje zainteresowanie dziecka i skupia jego uwagę. “Kołyszący” system zapewnia zawsze maksymalną higienę: miejsca ssane przez malucha nigdy nie dotykają powierzchni stołu ani wysokich krzeseł.


 


  mOmma rośnie razem z dzieckiem…


Kompletna linia produktów zaprojektowanych zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami dziecka w różnych fazach jego rozwoju. Te proste, ale innowacyjne produkty pozwalają mu stać się bardziej pewnym siebie   i  niezależnym.


 


  Badania


Wszystkie linie produktów mOmma są wynikiem dogłębnych analiz potrzeb dzieci związanych z karmieniem, odstawieniem od piersi i rozwojem. Analizy te zostały przeprowadzone we współpracy z wieloma ekspertami z tej dziedziny.