Obniżka! Zestaw do jedzenia Palette Skip Hop Expand

Skip Hop, zestaw do jedzenia Palette

(5/5)
1 ocen: - 1 opinii:
Skip Hop Skip Hop Skip Hop

PS142

Nowy

Zestaw do jedzenia Palette to antyposlizgowa tacka i trzy miseczki z zamykanymi wieczkami, żeby ułatwić mamie przygotowanie i przechowywanie posiłku podczas pikniku czy w domu.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

98,10 zł

brutto

109,00 zł brutto

-10%

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Zestaw dla niemowląt uczących się jeść samodzielnie jest idealny do przygotowania, przechowywania i podawania niewielkich ilości pożywienia. Antypoślizgowa podkładka trzyma talerz w miejscu.

W skład talerza PALETTE wchodzą trzy miseczki, których można używać w kuchenkach mikrofalowych.

Przezroczyste pokrywki ułatwiają przechowywanie pojemników w lodówce. Jest nawet specjalne miejsce na filiżankę i dołączone są pasujące do talerza przybory.

Z talerzem Palette z każdego posiłku zrobisz dzieło sztuki!

 

  • Dla dzieci w wieku 6m +
  • Trzy wyjmowane miseczki nadające się do używania w kuchence mikrofalowej, zawierające przezroczyste pokrywki do przechowywani
  • Antypoślizgowe miejsce na kubek
  • Antypoślizgowa podkładka
  • Większa miska, w której można wymieszać pożywienie
  • Pasujące przybory
  • Wymiary (cale): 33 szer. x 25,4 wys. x 3,55 cm głęb.
Wymiary: 33 x 25,40 x 3,55 cm
od (Szczecin,  Polska) dnia  06 May 2011 (Skip Hop, zestaw do jedzenia Palette) :
(5/5

--

Jedzenie w towarzystwie mojej rocznej córeczki jest prawdziwą przyjemnością, zestaw skip hop nie zawiódł moich oczekiwań - to kolejny krok w nauce samodzielności. Z pewnością polecam dla zwolenników metody BLW, ale również dla wszystkich, którzy chcą uczyć własne dzieci kreatywności i zręczności od samego początku.

Skip Hop to firma z Nowego Jorku, która projektuje i tworzy innowacyjne artykuły dla nowoczesnych rodziców. Produkty Skip Hop charakteryzują się ciekawymi  i praktycznymi rozwiązaniami, wszystko po to by wyjść naprzeciw nowej generacji rodziców. Wzornictwo i kolorystyka produktów jest niezwykle ciekawa i barwna, doskonale odzwierciedla trendy naszych czasów. W Skip Hop problemy i trudy rodziców są doskonale znane, dlatego wszystkie produkty mają w sobie „to coś” co sprawia, że jest nam łatwiej, praktyczniej i piękniej wychowywać nasze dzieci.