Obniżka! Klips do smoczka Angel Lace Expand

Elodie Details, klips do smoczka Angel Lace

Elodie Details Elodie Details Elodie Details

PS2325

Nowy

Klips do smoczka dzieki któremu smoczek nigdy się nie zgubi.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

34,17 zł

brutto

35,97 zł brutto

-5%

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Klips do smoczka Elodie Details to praktyczny gadżet, dzięki któremu smoczek bedzie zawsze w zasięgu i łatwiej go będzie utrzymać wczystości.

 

Elastyczne silikonowe kółko pasuje do każdego smoczka.

I już smoczek nigdy nie zginie !

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Linie tej szwedzkiej firmy łamią przyjęte kanony kolorystyczne, jakie kojarzą nam się z dziećmi. Swoim odważnym i niezwykle oryginalnym doborem barw, kontrastowym zestawieniom i odważnemu wzornictwu, marka udowadnia nam, że czerń, na równi z każdym innym kolorem jest barwą nie tylko stosowną dla dzieci ale i dodaje gadżetom charakteru nowoczesności, designu i oryginalności.  Każda linia dopracowana jest w najdrobniejszych szczegółach, pozwalając skompletować wszystkie potrzebne „detale” w jednym, wybranym temacie.


W różnorodnej ofercie Elodie znajdziemy zarówno elementy odzieży, jak: czapeczki, czy ocieplacze na nóżki, jak i wyposażenie do wózków dziecięcych (torby, śpiwory) a także artykuły niezbędne w codziennym życiu – butelki, smoczki, kubeczki – niekapki oraz śliniaczki; wszystko to zaś, utrzymane w ściśle obranym design, w myśl zasady, że najważniejsze są „detale”.