Zestaw smoczków  smoczki Feather LOVE Elodie Details Expand

Elodie Details, zestaw smoczków smoczki Feather LOVE

Elodie Details Elodie Details Elodie Details

PS13462

Nowy

Smoczek dla małych aniołków.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

43,00 zł

brutto

Klasyczne, silikonowe smoczki firmy Elodie Details w wygodnym dwupaku. Prosty design i delikatne kolory sprawiają, że świetnie pasują do wszystkich akcesoriów dziecięcych.

 

Wyjątkowy silikonowy smoczek pzreznaczony jest dla dzieci powyżej 3 miesiąca. Smoczek jest idealnie wyprofilowany i zapewnia prawidłowe ułóżenie żuchwy podczas ssania. 

 

 

Wytworzone z silikonu o odpowiednim zalecanym przez ortodontów kształcie. Instrukcje użytkowania załączone w opakowaniu. Odpowiednie dla dzieci od trzeciego miesiąca życia.


Smoczek spełnia europejskie normy bezpieczeństwa : EN-1400
made in Sweden

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Linie tej szwedzkiej firmy łamią przyjęte kanony kolorystyczne, jakie kojarzą nam się z dziećmi. Swoim odważnym i niezwykle oryginalnym doborem barw, kontrastowym zestawieniom i odważnemu wzornictwu, marka udowadnia nam, że czerń, na równi z każdym innym kolorem jest barwą nie tylko stosowną dla dzieci ale i dodaje gadżetom charakteru nowoczesności, designu i oryginalności.  Każda linia dopracowana jest w najdrobniejszych szczegółach, pozwalając skompletować wszystkie potrzebne „detale” w jednym, wybranym temacie.


W różnorodnej ofercie Elodie znajdziemy zarówno elementy odzieży, jak: czapeczki, czy ocieplacze na nóżki, jak i wyposażenie do wózków dziecięcych (torby, śpiwory) a także artykuły niezbędne w codziennym życiu – butelki, smoczki, kubeczki – niekapki oraz śliniaczki; wszystko to zaś, utrzymane w ściśle obranym design, w myśl zasady, że najważniejsze są „detale”.