Śliniaczek Elodie Details Crosseyed Jolly™ Expand

Elodie Details, Śliniaczek Crosseyed Jolly™

Elodie Details Elodie Details Elodie Details

PS5993

Nowy

Niepowtarzalny design i funkcjonalność.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

54,00 zł

brutto

Królewski śliniak szwedzkiej firmy Elodie Details. Laminowana powierzchnia zewnętrzna zapobiega zarówno przemoczeniu jak i zabrudzeniu śliniaka. Wewnętrzną stronę tworzy bawełna, pozwalająca oddychać skórze maluszka. Optymalny kształt i wielkość sprawiają, że śliniak Elodie Details , jak żaden inny doskonale osłania odzież przed zabrudzeniem, czyniąc czynność samodzielnego jedzenia radosną zabawą. W szerokiej, pojemnej kieszeni zatrzymają się nawet spore kęsy pożywienia. Wygodne i wytrzymałe zapinanie na rzep, pozwala na szybkie zdejmowanie i zakładanie śliniaka. Śliniak wykonany jest z przyjemnego, delikatnego tworzywa. Zapinany z tyłu na rzep, z kieszonką z przodu, która zbierze zbędne okruszki.
 

Wymiary po rozłożeniu: 36 x 27 cm

Do prania w pralce w 30 stopniach.

Płeć: dziewczynka
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 )
Kategoria wiekowa od 12 miesięcy
Sposób czyszczenia: Prać ręcznie w 30°C
Materiał: bawełna
Styl, wzornictwo: skandynawski

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Linie tej szwedzkiej firmy łamią przyjęte kanony kolorystyczne, jakie kojarzą nam się z dziećmi. Swoim odważnym i niezwykle oryginalnym doborem barw, kontrastowym zestawieniom i odważnemu wzornictwu, marka udowadnia nam, że czerń, na równi z każdym innym kolorem jest barwą nie tylko stosowną dla dzieci ale i dodaje gadżetom charakteru nowoczesności, designu i oryginalności.  Każda linia dopracowana jest w najdrobniejszych szczegółach, pozwalając skompletować wszystkie potrzebne „detale” w jednym, wybranym temacie.


W różnorodnej ofercie Elodie znajdziemy zarówno elementy odzieży, jak: czapeczki, czy ocieplacze na nóżki, jak i wyposażenie do wózków dziecięcych (torby, śpiwory) a także artykuły niezbędne w codziennym życiu – butelki, smoczki, kubeczki – niekapki oraz śliniaczki; wszystko to zaś, utrzymane w ściśle obranym design, w myśl zasady, że najważniejsze są „detale”.