Śliniaczek Elodie Details Crosseyed Jolly™ Expand

Elodie Details, Śliniaczek Cross Eyed Jolly

Elodie Details Elodie Details Elodie Details

PS1743

Nowy

Niepowtarzalny design i funkcjonalność.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

54,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Laminowana powierzchnia zewnętrzna zapobiega zarówno przemoczeniu jak i zabrudzeniu śliniaka. Wewnętrzną stronę tworzy bawełna, pozwalająca oddychać skórze maluszka.

Zapinany z tyłu na rzep, z kieszonką z przodu, która zbierze zbędne okruszki.

 

Wymiary: 38 x 28 cm

Do prania w pralce w 30 stopniach.

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Linie tej szwedzkiej firmy łamią przyjęte kanony kolorystyczne, jakie kojarzą nam się z dziećmi. Swoim odważnym i niezwykle oryginalnym doborem barw, kontrastowym zestawieniom i odważnemu wzornictwu, marka udowadnia nam, że czerń, na równi z każdym innym kolorem jest barwą nie tylko stosowną dla dzieci ale i dodaje gadżetom charakteru nowoczesności, designu i oryginalności.  Każda linia dopracowana jest w najdrobniejszych szczegółach, pozwalając skompletować wszystkie potrzebne „detale” w jednym, wybranym temacie.


W różnorodnej ofercie Elodie znajdziemy zarówno elementy odzieży, jak: czapeczki, czy ocieplacze na nóżki, jak i wyposażenie do wózków dziecięcych (torby, śpiwory) a także artykuły niezbędne w codziennym życiu – butelki, smoczki, kubeczki – niekapki oraz śliniaczki; wszystko to zaś, utrzymane w ściśle obranym design, w myśl zasady, że najważniejsze są „detale”.