Obniżka! Whisbear - Szumiący Miś RÓŻ Expand

Whisbear - Szumiący Miś RÓŻ

(5/5)
1 ocen: - 1 opinii:
whisbear whisbear whisbear

PS13965

Nowy

Brak w magazynie

116,10 zł

brutto

129,00 zł brutto

-10%

Tuż po narodzinach naszego malucha jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie. Bardzo się staramy, żeby nasze dziecko dobrze się czuło na w nowej rzeczywistości. Martwi nas każdy płacz noworodka, bo gdy dziecko cierpi, to rodzice wraz z nim. Jak wiadomo, istnieje wiele sposobów na ukojenie płaczu dziecka. Ciasne utulanie, kołysanie, czy najbardziej skuteczny - jednostajny szum. Ten dźwięk działa kojąco na malucha. Jest to najbardziej wyraźny dźwięk, jaki dociera do niego przez 9 miesięcy, kiedy rozwija się pod sercem mamy.  

W odpowiedzi na potrzeby rodziców powstał pomysł na stworzenie szumiącego misia, który jest idealnym elementem wyprawki.

Whisbear jest zawsze w zasięgu ręki i pilnuje, aby nasza pociecha była spokojna. Przekonaj się, jaką ogromną moc ma miś o wielkim szumiącym sercu.

Ten wyjątkowy miś jest ręcznie wykonany z najlepszych i najwyższej jakości materiałów. Z pewnością zainteresuje malucha swoimi szeleszczącymi uszkami i łapkami. Dodatkowo, w jego nóżki są w bezpieczny sposób wszyte magnesy, co z łatwością pozwoli rodzicom umieścić misia w idealnym miejscu. Miś po włączeniu działa przez 40 minut. Oczywiście można łagodnie wyłączyć szum, gdy tylko dziecko przeniesie się do krainy snów.

Doskonały prezent dla każdej przyszłej mamy, która kompletuje właśnie wyprawkę dla swojego malucha. Do pełnego działania misia potrzebne są trzy baterie typu AAA, które nie są dołączone do zakupionego produktu.

Wymiary:
wymiary misia: 34x13,5 cm
wymiary urządzenia: 7x2,3 cm
wymiary opakowania standard: szer.16 cm; wys. 40 cm; głęb. 14 cm
wymiary opakowania dla zestawu: szer.35 cm; wys. 13 cm; głęb. 23 c
od (Radom,  Polska) dnia  23 Jul 2016 (Whisbear - Szumiący Miś RÓŻ) :
(5/5

Genialna zabawka

Uratowała nas w czasie kolek, córeczka zasypia teraz z łatwością i wszędzie zabieramy misia ze sobą