Whisbear - Szumiący Miś z funkcją CRYsensor ARBUZ Expand

Whisbear - Szumiący Miś z funkcją CRYsensor ARBUZ

whisbear

PS13938

Nowy

Brak w magazynie

198,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Tuż po narodzinach naszego malucha jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie. Bardzo się staramy, żeby nasze dziecko dobrze się czuło na w nowej rzeczywistości. Martwi nas każdy płacz noworodka, bo gdy dziecko cierpi, to rodzice wraz z nim. Jak wiadomo, istnieje wiele sposobów na ukojenie płaczu dziecka. Ciasne utulanie, kołysanie, czy najbardziej skuteczny - jednostajny szum. Ten dźwięk działa kojąco na malucha. Jest to najbardziej wyraźny dźwięk, jaki dociera do niego przez 9 miesięcy, kiedy rozwija się pod sercem mamy.  

W odpowiedzi na potrzeby rodziców powstał pomysł na stworzenie szumiącego misia, który jest idealnym elementem wyprawki.

Whisbear jest zawsze w zasięgu ręki i pilnuje, aby nasza pociecha była spokojna. Przekonaj się, jaką ogromną moc ma miś o wielkim szumiącym sercu.

Ten wyjątkowy miś z funkcją CRYsensors jest ręcznie wykonany z najlepszych i najwyższej jakości materiałów. Z pewnością zainteresuje malucha swoimi szeleszczącymi uszkami i łapkami. Dodatkowo, w jego nóżki w bezpieczny sposób wszyte są magnesy. Z łatwością pozwoli to rodzicom umieścić misia w strategicznym miejscu. Inteligentne urządzenie emituje szum suszarki i automatycznie reaguje na płacz dziecka. Miś po włączeniu działa przez 40 minut i następnie przechodzi w tryb czuwania. Gdy tylko maluch się przebudzi, szum włącza się na 20 minut, po czym przechodzi w tryb nasłuchu. Oczywiście można łagodnie wyłączyć szum, gdy tylko dziecko przeniesie się do krainy snów oraz regulować głośność urządzenia.

Doskonały prezent dla każdej przyszłej mamy, która kompletuje właśnie wyprawkę dla swojego malucha. Do pełnego działania misia potrzebne są trzy baterie typu AAA, które nie są dołączone do zakupionego produktu.

Wymiary:
wymiary misia: 34x13,5 cm
wymiary urządzenia: 7x2,3 cm
wymiary opakowania standard: szer.16 cm; wys. 40 cm; głęb. 14 cm
wymiary opakowania dla zestawu: szer. 35 cm;wys.13 cm; głęb. 23cm
Opinie

Dominika S.
Zweryfikowany zakup
2016-07-12

Miś jest niezastąpiony

Miś jest niezastąpiony , wszędzie z nim chodzimy jeździmy i nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez niego. Od kiedy go mamy córeczka z łatwością zasypia POLECAM

Czy ten komentarz jest przydatny dla Ciebie? Tak Nie