Oryginalne produkty marki xkko
XKKO, pieluszka bambusowa BMB 90x100 - White
45,65 zł 47,99 zł

Jesteśmy małą, rodzinną firmą. Od 2000 r. oferujemy na czeskim i słowackim rynku klasyczne pieluszki bawełniane. Od początku kładziemy duży nacisk na jakość, ekologię i innowacyjność naszych produktów. Przez ten czas zbudowaliśmy działającą sieć dystrybucji i z sukcesem konkurujemy z czeskimi producentami tego tradycyjnego asortymentu.

2005  Nasza oferta powiększa się ciągle o nowe wzory pieluszek bawełnianych w różnych wersjach i grubościach. Zaczynamy regularnie uczestniczyć w międzynarodowych targach wyrobów tekstylnych STYL/KABO. Nasz towar zdobywa znak jakości Czeska jakość/Quality zone.

2006 Rozpoczynamy współpracę ze studiem projektowym Kantor´s creative club, które przygotowuje projekty opakowań dla znanych, międzynarodowych firm. Tworzymy markę KIKKO, która jest zarejestrowana w Czechach i stopniowo wprowadzamy na rynek nasz asortyment w nowych, atrakcyjnych opakowań, pod nazwą KIKKO. Marka KIKKO zostaje po raz pierwszy zaprezentowana na międzynarodowych targach wyrobów tekstylnych.

2007 Następuje ogromny wzrost sprzedaży artykułów pod nową nazwą i w nowych opakowaniach. Rozpoczynamy pracę nad rozwojem nowych produktów. Pod koniec roku pojawiają się pieluchy bawełniane o wyższej gramaturze, niż przyjęło się na naszych rynkach  - KIKKO LUX i KIKKO LUX ECO, które wypełniają niszę na rynku i odnoszą wielki sukces. Prezentujemy nowe produkty na międzynarodowych targach wyrobów tekstylnych.

2008 Wprowadzamy nowość – muślinowe, kwadratowe pieluchy z mieszanki wiskozy bambusowej i bawełny i wyraźnej gramaturze, bardzo delikatne i chłonne. Pieluchy ze znakiem KIKKO BMB zalewają czeski i słowacki rynek. Pieluchy KIKKO BMB oferujemy z początku w rozmiarze 70x70 w 3 pastelowych kolorach. Z dużym sukcesem prezentujemy nowe pieluchy na międzynarodowych targach wyrobów tekstylnych.

2009 Serię pieluch bambusowych KIKKO BMB rozszerzamy o pieluchy w wersji niebielonej, ręczniki 90x100 KIKKO BMB o wyższej gramaturze i delikatniejsze chusteczki 30x30 KIKKO BMB. Przedstawiamy nową serię produktów KIKKO ECO. Pierwszym "okrętem flagowym" jest zestaw zabawek dla dzieci i gryzaków KIKKO ECO, wyprodukowanych z biopolimeru, którego głównym składnikiem jest skrobia kukurydziana. Rewolucyjna nowość błyskawicznie zdobywa uznanie na czeskim rynku.  Do swojego asortymentu, razem z serią pieluch bambusowych KIKKO BMB włącza je sieć ekologicznych drogerii DM Drogeriemarkt.  Nowości po raz pierwszy prezentujemy na największych targach w Europie Kind und Jugend w Kolonii.

2010 Na Słowacji, nasze pieluchy bambusowe KIKKO BMB włącza do swojego asortymentu sieć drogerii ekologicznych DM Drogeriemarkt.  Ukończono projektowanie i produkcję próbną nowych naczyń dla dzieci KIKKO ECO. Naczynia są ponownie zrobione z ekologicznego biopolimeru, którego głównym składnikiem jest skrobia kukurydziana. Na naczyniach znajdują się rysunki, które specjalnie dla nas stworzyła znana czeska artystka Vendula Hegerová. Oczywistością jest użycie ekologicznych farb.

2011 Rozpoczynamy współpracę z producentem jednorazowych biodegradowalnych pieluch dziecięcych. Podpisujemy umowę, na mocy której stajemy się wyłącznym dystrybutorem tych pieluch oraz pieluch separacyjnych z ekologicznego biopolimeru INGEO w Europie.  Pod marką KIKKO ECO zaczynamy jest sprzedawać w Czechach.  Na rynek wprowadzamy też nowe nadruki bawełnianych pieluch kwadratowych, które stworzyła dla nas artystka Vendula Hegerová.  
Ekologiczne pieluchy jednorazowe KIKKO ECO oraz serię bambusowych pieluch, ręczników i chusteczek KIKKO BMB z dużym sukcesem prezentujemy na największych targach w Europie Kind und Jugend w Kolonii. Nasze produkty cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a ze względu na to, że marka KIKKO jest zarejestrowana wyłącznie w Czechach, a rejestracja w innych krajach byłaby skomplikowana, w celu ekspansji na rynki europejskie decydujemy się na rebranding oryginalnej marki. Rejestrujemy europejską markę XKKO i decydujemy o zachowaniu oryginalnej, sprawdzonej wizualizacji marki i poszczególnych serii produktów. Stopniowo przepakowujemy towar do nowych opakowań z nową nazwą, uruchamiamy internetową hurtownię i sklep  www.xkko.eu  oraz rozpoczynamy dystrybucję naszych towarów we wszystkich krajach Unii Europejskiej.