Lista produktów marki Kalimage

KALIMAGE to francuska marka produkująca zestawy do rysowania oparte na niezwykłych właściwościach  papieru elektrostatycznego.

KALIMAGE to francuska marka produkująca zestawy do rysowania oparte na niezwykłych właściwościach  papieru elektrostatycznego. Kartki takiego papieru  nakleić na dowolnej powierzchni a następnie przenieść w inne miejsce  bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. Na tym polega magia elektrostatyki. Papier przylega do gładkich powierzchni bez użycia żadnych klejów czy pinesek.  Można go zawiesić na ścianie, drzwiach czy meblach.  Nie brudzi powierzchni i nie pozostawia żadnych śladów.  Jest alternatywą dla dzieci uwielbiających malowanie ścian pokoju jak również alternatywa dla tradycyjnych tablic czy bloków rysunkowych.  Jest przydatne w szkole i przedszkolu a także w domu jako miejsce do zapisywania różnych informacji. Można go zawiesić na dowolnej wysokości dopasowując do wzrostu dziecka co jest zdecydowaną przewagą tej formy nad wszystkimi innymi.

Zestawy Kalimage oprócz kartek elektrostatycznego papieru zawierają różnokolorowe, suchościeralne flamastry, gąbkę do ścierania powierzchni kartki oraz obrazki do odrysowywania na powierzchni kartki elektrostatycznej.

Kalimage rozwija kreatywność dziecka, zdolności manualne, poczucie estetyki. Dzięki Kalimage dziecko trenuje umiejętność pisania, rysowania oraz koordynację psycho-motoryczną.

Rysunek na elektrostatycznej kartce można dowolną ilość razy zmazywać i rysować  od nowa bez negatywnych skutków dla jakości papieru. Można go dowolnie przenosić z miejsca w miejsce  bez  żadnej szkody.  Można go zabrać w podróż, w odwiedziny, właściwie wszędzie gdzie znajdzie się trochę gładkiej powierzchni do jego przyklejenia.

Zestawy KALIMAGE występują w różnych wielkościach i wzorach, mają ciekawy design dzięki czemu można je dopasować do każdej grupy wiekowej i do każdego pokoju czy pomieszczenia.

Mniej