Lista produktów marki Momymoo

Torby dla mam Momymoo mają wszystko to, czego potrzebuje mama. Są praktyczne, łatwe w utrzymaniu i posiadają mnóstwo wewnętrznych i zewnętrznych kieszonek.

Firma Momymoo to angielska firma rodzinna. Firma została założona przez mamę dwóch dziewczynek, która nie mogła znaleźć odpowiedniej torby na pieluchy. W związku z tym, postanowiła sama zaprojektować i stworzyć torby, które pomieściłby wszystkie potrzebne drobiazgi mamy i dziecka a byłyby przy tym ciekawe kolorystycznie, praktyczne i dobre jakościowo oraz z łatwością mogłyby być przymocowane do każdego wózka.

Torby dla mam Momymoo mają wszystko to, czego potrzebuje mama. Są praktyczne, łatwe w utrzymaniu i posiadają mnóstwo wewnętrznych i zewnętrznych kieszonek. Dodatkowym atutem są kieszenie termoizolacyjne na butelkę z mlekiem i specjalne klipsy umożliwiające przypięcie torby do każdego rodzaju wózka. Każda z toreb Momymoo posiada przezroczystą saszetkę na mokre chusteczki oraz specjalną wyprofilowana matę do przewijania. Niewątpliwą zaletą jest również wysoka jakość wykończenia.  Torby Momymoo występują w wielu ciekawych i modnych wzorach a także charakteryzują się niesamowitymi kolorami. 

Torby Momymoo cieszą się niezwykłą popularnością w Wielkiej Brytanii. Zdobywają tam liczne nagrody i są bardzo cenione wśród tamtejszych mam.

Odkąd pojawiły się na rynku polskim zdobyły również sympatię i uznanie polskich mam.

Tuż obok toreb dla mam powstały też plecaczki dla dzieci Bebemoo. Plecaki występują w różnorodnych przyciągających oko wzorach. Wykonane są z trwałego, łatwego w czyszczeniu materiału. Plecaki posiada zewnętrzną kieszeń zapinaną na zamek, rączkę umożliwiającą chwytanie plecaka w rękę oraz szelki, które można regulować w zależności od wzrostu dziecka. Zabawne połączenie kolorów z oryginalnymi wzorami sprawia, że wszystkie dzieci pokochają te plecaki. Plecak można kolorystycznie dopasować to torby mamy tak, aby całość stanowiła komplet.

Mniej