Mapa zdrapka szczytów górskich tatry Expand

Mapa zdrapka szczytów górskich tatry

KULUAR.top

PS50885

Nowy

Brak w magazynie

199,99 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Wyjątkowa mapa zdrapka prezentująca szczyty Tatr Wysokich! Lubisz chodzić po górach? To zdecydowanie mapa dla Ciebie! Zaznacz odwiedzane szlaki, zaplanuj kolejne podróże i ruszaj na wyprawę w góry!

Mapa do zdrapywania wykonana jest z wysokiej jakości materiałów z możliwością pisania na niej mazakiem ścieralnym oraz zdrapywania miejsc już odwiedzonych. Będzie prezentowała się pięknie w Twoim domu i służyła do planowania kolejnych górskich wypraw!

Mapa do zdrapywania Tatry doskonale sprawdzi się jako prezent dla podróżnika lub będzie idealnym dodatkiem do Twojego nowoczesnego wnętrza domu lub biura.

Mapa do zdrapywania “WORLD”doskonale sprawdzi się jako prezent dla podróżnika lub będzie idealnym dodatkiem do Twojego nowoczesnego wnętrza domu lub biura.

Wyjątkowa mapa zdrapka prezentująca szczyty Tatr Wysokich na terenie Polski i Słowacji. Zdrap szczyty, które zdobyłeś, zaznacz te, które chciałbyś odwiedzić, opisz, zaplanuj i ruszaj w góry!

Ta mapa, to nie tylko piękna ozdoba każdego wnętrza, to wspaniały pomysł na prezent, a także inspiracja do nowych wyzwań w górach.

Na mapie zaznaczono:

-111 wierzchołków
-66 górskich jezior
-17 wodospadów
-atrakcje turystyczne

Mapa w formacie 82 x 58 cm wydrukowana została na specjalnym tworzywie sztucznym, które umożliwia pisanie po niej mazakami suchościeralnymi, odporna na wodę.

Opisy na mapie w j. angielskim, polskim, ukraińskim.

Mapa oprawiona w plastikowe listwy na górnej i dolnej krawędzi (jak klasyczne mapy ścienne).

Zapakowana w dedykowane, kartonowe opakowanie.

W skład zestawu wchodzą:

-mapa-zdrapka oprawiona w listwy PCV
-moneta do zdrapywania treści
-marker do pisania po mapie
-ściereczka do jej wycierania


ISBN: 5907222425091
Rozmiary: 84.0x16.0x16.0 cm

Opinie