Naklejki wielokrotnego użytku Myszka Mickey Oldschool Expand

RoomMates, naklejki wielokrotnego użytku Myszka Mickey Oldschool

RoomMates RoomMates

PS6742

Nowy

Przenieś świat Myszki Mickey i jej przyjaciół do pokoju swojego dziecka dzięki zestawowi czarujących naklejek dekoracyjnych w stylu retro.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

99,00 zł

brutto

Pełny opis

Naklejki ścienne RoomMates są najwyższej jakości można w mgnieniu oka udekorować nimi pokój dziecinny,mieszkanie, czy też po prostu bawić się nimi, przyklejając z miejsca na miejsce.  

 

Ich ogromną zaletą jest to, że można je  naklejać wielokrotnie, nieustannie przenosić i umieszczać w nowych miejscach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. RoomMates doskonale pomogą Ci ożywić pokoik dziecinny Twojego dziecka i stworzyć w nim niepowtarzalną atmosferę. Dekoracje można stosować na każdej gładkiej i czystej powierzchni: ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach.

 

Przenieś świat Myszki Mickey i jej przyjaciół do pokoju swojego dziecka dzięki zestawowi czarujących naklejek dekoracyjnych w stylu retro. W zestawie znajdziesz postaci Myszki Mickey, Minnie, Donalda, Daisy, Goofy`egi oraz Psa Pluto. Dzięki możliwości wielokrotnego naklejania i odklejania możesz każdego dnia tworzyć nowe, oszałamiające kompozycje! Spraw, by bohaterowie Disney`a zamieszkali również w Twoim domu!

    • Ilość naklejek27
    • Wymiary4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm


 


Cechy

Płeć: dziewczynka, chłopczyk, uniwersalny
Grupa wiekowa: wiek szkolny ( 6-9 ), przedszkolak ( 3-6 ) lat
Kategoria wiekowa od 6 lat, od 2 lat, od 4 lat, od 7 lat, od 3 lat, od 5 lat
Styl, wzornictwo: retro, odważny

Opinie osób które zakupiły produkt

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !