Obniżka! Plecak  Zoo Pack - Dinozaur Expand

Skip Hop, plecak Zoo packs Dinozaur

(5/5)
1 ocen: - 1 opinii:
Skip Hop Skip Hop Skip Hop

PS2346

Nowy

Idealny plecak dla przedszkolaka i małego podróżnika.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72h

89,10 zł

brutto

99,00 zł brutto

-10%

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Firma Skip hop stworzyła serię plecaków zwierzątek, które są  oryginalne i niezwykle kolorowe. Plecak zoo packs jest idealny jako pierwszy plecak dla przedszkolaka.

 

W dużej pojemnej kieszeni znajduje się wszywka na której możemy wpisać imię dziecka by plecak nie zaginął i zawsze wrócił do małego właściciela. Praktyczna mała kieszeń zasuwana na zamek ma przegródki, które pomogą utrzymać porządek w plecaku.

Boczna regulowana kieszonka jest  idealna na napój lub kubek by w czasie wycieczek dziecko miało łatwy dostęp do napoju.

Plecak ma regulowane szelki. Wykonany z solidnego materiału który łatwo się czyści.  

 

Plecak mierzy  31 x 28 x 10 cm i przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3 roku życia.

 

od (Mieroszów,  Polska) dnia  02 Dec 2015 (Skip Hop, plecak Zoo packs Dinozaur) :
(5/5

Plecak dino

plecak pięknie wykonany, bardzo ładne intensywne kolory, wielkość odpowiednia dla mojego 2,5 latka (chociaż ze zdjęć wydawał się być większy) mam nadzieję, że mój syn będzie zadowolony po otrzymaniu takiego plecaka od Świętego Mikołaja.

Skip Hop to firma z Nowego Jorku, która projektuje i tworzy innowacyjne artykuły dla nowoczesnych rodziców. Produkty Skip Hop charakteryzują się ciekawymi  i praktycznymi rozwiązaniami, wszystko po to by wyjść naprzeciw nowej generacji rodziców. Wzornictwo i kolorystyka produktów jest niezwykle ciekawa i barwna, doskonale odzwierciedla trendy naszych czasów. W Skip Hop problemy i trudy rodziców są doskonale znane, dlatego wszystkie produkty mają w sobie „to coś” co sprawia, że jest nam łatwiej, praktyczniej i piękniej wychowywać nasze dzieci.