Osłonka do wózka i fotelika Dooky Expand

Uchwyt-torba do wózka na butelkę / kubek

(1/5)
1 ocen: - 1 opinii:
J.L. Childress J.L. Childress

PS4132

Nowy

Specjalny uchwyt-torba do wózka zmieści nie tylko butelkę lub kubek.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

49,00 zł

brutto

Specjalny uchwyt-torba do wózka zmieści nie tylko butelkę lub kubek. Dzięki dwóm dodatkowym kieszonkom możemy tu schować również telefon, klucze, okulary lub inne drobne akcesoria. 
posiada specjalną rączkę, za pomocą której przyczepiamy ją do każdego wózka i nie musimy martwić się, że nasze napoje wyleją się. 

Dostępny kolor: - czarny

J.L.Childress – amerykańska marka akcesoriów podróżnych, która już od ponad 25 lat dostarcza dzieciom i rodzicom niezwykle przydatne rozwiązania. Historia firmy zaczyna się w momencie, kiedy jej właścicielka – Jan Childress po urodzeniu swojego dziecka, opracowała pierwszą torbę, którą mogła zabrać na zakupy. a potem od razu zawiesić na wózku. Od tego czasu powstało dużo praktycznych rozwiązań, a firma stała się liderem w segmencie akcesoriów podróżnych w USA i na całym świecie. Tworząc nowe produkty firma za główny cel stawia sobie przede wszystkim ich funkcjonalność oraz przyjazny design. Marka J.L.Childress, dzięki obecności na rynku od wielu lat, jest znana i lubiana przez rodziców na całym świecie.

od (Warszawa,  Polska) dnia  18 Sep 2013 (Uchwyt-torba do wózka na butelkę / kubek) :
(1/5

--

Niestety uchwyt jest mało stabilny - nadaje się w zasadzie tylko do bardzo lekkich rzeczy i zakręconych butelek :( Jakość wykonania i trwałość również nie jest najlepsza.

 Zgłoś nadużycie