Torebki na przekąski 3 szt. szare Expand

Torebki na przekąski 3 szt. szare

J.L. Childress J.L. Childress J.L. Childress

PS15515

Nowy

Torebki na przekąski wielokrotnego użytku są wygodną i doskonałą alternatywną dla jednorazowych woreczków do przechowywania żywności.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

55,00 zł

brutto

Torebki na przekąski wielokrotnego użytku są wygodną i doskonałą alternatywną dla jednorazowych woreczków do przechowywania żywności. Mogą być wykorzystywane na lunch, przekąski, kanapki, warzywa, orzechy i wiele innych rzeczy. Dzięki temu, że są przezroczyste, bardzo łatwo jest sprawdzić ich zawartość oraz czyścić. Torebki posiadają zaokrąglone narożniki, przez co czyści  się je bardzo łatwo. Specjalne zamknięcie pozwala zachować świeżość przechowywanych produktów, są szczelne i wodoodporne.

Torebki można również wykorzystywać w podróży, na kosmetyki, drobne zabawki, monety.

Zestaw zawiera 3 torebki o wymiarach:
1. 17,8 x 17,8
2. 17,8 x 15,2
3. 17,8 x 10,16

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

J.L.Childress – amerykańska marka akcesoriów podróżnych, która już od ponad 25 lat dostarcza dzieciom i rodzicom niezwykle przydatne rozwiązania. Historia firmy zaczyna się w momencie, kiedy jej właścicielka – Jan Childress po urodzeniu swojego dziecka, opracowała pierwszą torbę, którą mogła zabrać na zakupy. a potem od razu zawiesić na wózku. Od tego czasu powstało dużo praktycznych rozwiązań, a firma stała się liderem w segmencie akcesoriów podróżnych w USA i na całym świecie. Tworząc nowe produkty firma za główny cel stawia sobie przede wszystkim ich funkcjonalność oraz przyjazny design. Marka J.L.Childress, dzięki obecności na rynku od wielu lat, jest znana i lubiana przez rodziców na całym świecie.