Zabawka manipulacyjna Lidzy Nakrętki

96,75 zł

129,00 zł (oszczędź -32,25 zł)

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS72201

Lidzy to zabawka manipulacyjna dla najmniejszych. Cztery różne nakrętki do odkręcania i zakręcania, pod którymi znajdują się sensoryczne niespodzianki np. lusterko. Każda pokrywka ma niepowtarzalny kształt, kolor i fakturę, która będzie dodatkowo stymulować malucha odkręcającego i zakręcającego nakrętki.
Pod nakrętką dziecko czeka niespodzianka. Zajrzyj pod żółtą pokrywkę. Kto tak na ciebie patrzy? To ty! Naciśnij przycisk pod pomarańczową pokrywką, aby usłyszeć cichy pisk. Odkręć fioletową pokrywkę, będzie tam spinner, lub poczuj małe wypustki pod zieloną pokrywką. Odkręcenie i odkrywanie to część zabawy, dopasowanie i zakręcenie to druga część zabawy, nauki i stymulacji.
 Lidzy Nakrętki: Zabawka manipulacyjna. Cztery różne nakrętki do odkręcania i zakręcania. Pod każdą nakrętką znajduje się sensoryczna niespodzianka jak lusterko, spinner, itd. Stymulacja sensoryczna. Rozwija umiejętności motoryczne, planowania psychomotorycznego. Każda nakrętka ma inny kolor, kształt i fakturę. Rozmiar nakrętek jest idealny dla małych rączek.

Bezpieczna, wysokiej jakości zabawka - nie zawiera BPA i ftalanów. Dla dzieci 18 m-cy +.
Grupa wiekowa: maluch (12-36 mies.)
Płeć: chłopiec, dziewczynka
Wiek dziecka: 18 m +, 2 lata +, 3 lata +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.