Little Dutch, Puzzle dźwiękowe Little Farm

103,53 zł

119,00 zł (oszczędź -15,47 zł)

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS75578

Puzzle dźwiękowe Farmy od Little Dutch  to edukacyjna przygoda wśród wiejskich brzmień!

Przygotuj się na edukacyjną wycieczkę po farmie, dzięki której Twoje dziecko spotka wszystkie urocze zwierzęta i odkryje ich kształty oraz wyjątkowe dźwięki! Z dźwiękową układanką farmy od Little Dutch, położenie każdego zwierzątka na właściwym miejscu nagradzane jest odpowiadającym mu dźwiękiem. Taka interaktywna zabawa to doskonały sposób na rozwijanie koordynacji ręka-oko i wzbogacanie dziecięcego słownictwa.

Stymulacja słuchowa za pomocą puzzli dźwiękowych Little Dutch 


Układanka składa się z 7 rozweselających zwierzątek oraz traktora z dźwiękami, które każde dziecko pokocha. Wyposażona w czujniki aktywowane światłem, już przy pierwszym kontakcie daje niesamowite efekty! Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów korzystaj z zabawki w dobrze oświetlonych miejscach. Pamiętaj również, aby upewnić się, że włącznik jest ustawiony na ON, gdy chcesz aktywować funkcję dźwięku. 
Unikalne sensory czułe na światło są esencją tej układanki – to one są odpowiedzialne za przywoływanie dźwięków wiejskiego życia, kiedy poszczególne zwierzaki wracają na swoje miejsce. Wyobraź sobie radość dziecka, gdy   słyszy muczenie krowy czy pisk kaczki, po ich odpowiednim ułożeniu. 

Siedem wyjmowanych drewnianych puzzli w kształcie zwierząt mają niewielki drewniany uchwyt by jeszcze łatwiej było dziecku chwycić element w dłonie. 

Specyfikacja Techiczna dla Praktycznych Rodziców

Zauważ, że baterie (2 x AAA) nie są dołączone do zestawu, więc pamiętaj o ich zakupie, aby Twoje dziecko mogło cieszyć się zabawką od pierwszych chwil.

Cech Zabawki: 
 - Edukacyjna układanka z 7 zwierzątkami i traktorem
- Dźwięki związane z każdym zwierzęciem - Promuje koordynację ręka-oko - Stymuluje rozwój słownictwa
- Czujniki aktywowane światłem (najlepsze efekty w jasnym otoczeniu)
- Funkcja dźwięku aktywowana przełącznikiem
- Zachować ostrożność przed przypadkową aktywacją sensorów światłem słonecznym
- Wymaga baterii 2 x AAA (nie dołączone)

 Daj się porwać zabawie z dźwiękową układanką farmy od Little Dutch i śledź, jak Twoje dziecko odkrywa wiejskie życie radośnie poznając zwierzęta i ich głosy. To nie tylko wspaniała rozrywka, ale i skuteczna nauka przez zabawę, którą pokochają zarówno maluchy, jak i ich rodzice!
Grupa wiekowa: maluch (12-36 mies.), przedszkolak (3-6 lat)
Płeć: chłopiec, dziewczynka
Wiek dziecka: 12 m +, 18 m +, 2 lata +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.