Little Dutch, Przytulaczek Baby bunny

59,00 zł

Treść: 1 szt.

Natychmiast dostępny, czas dostawy 24h

szt
Numer produktu: PS76308

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:


Czy można sobie wyobrazić coś bardziej kojącego niż miękki przytulaczek tuż przed zaśnięciem? Przytulaczek Króliczek Baby Bunny od Little Dutch to nie tylko zabawka, to przyjaciel maluszka na dobre noce i spokojne drzemki.

Przytulanka Bunny - miękki obiekt uspokojenia
Zaprojektowany z największą troską o detale, wykonany z delikatnego pluszu, który jest miły dla wrażliwej skóry dziecka, przytulaczek będzie kojącym elementem, który umili maluszkowi każdą chwilę przeznaczoną na odpoczynek.

 Przytulanka królik🌜 pomocnik dla sennych marzeń
Dzięki swojej miękkości i kojącej teksturze, przytulaczek przyczyni się do szybszego zasypiania i zapewni komfort podczas snu, stając się wiernym strażnikiem dziecięcych snów.

 ✨ Stymulacja Rozwoju Sensorycznego Integralną częścią przytulaczka są zróżnicowane w teksturze węzełki, które są łatwe do chwytania przez małe rączki, a także metki, które zachęcają do eksploracji i interakcji, wpływając pozytywnie na rozwój zmysłów.

 🐰 Spójny Element Serii Baby Bunny Przytulaczek jest harmonijnie dopasowany do pozostałych produktów z kolekcji Baby Bunny, tworząc spokojne i przytulne otoczenie wypełnione uroczymi króliczkami i delikatnymi fakturami dla Twojego maluszka. Mając Przytulaczka Króliczka Baby Bunny od Little Dutch, Twoje dziecko zyska wiernego towarzysza podczas podróży do krainy Morfeusza, który jest zawsze gotowy do przytulenia, zapewniając uczucie bezpieczeństwa i pocieszenie w każdej sytuacji.

Wiek rekomendowany: 0+
Wymiary: 31 x 31 x 6 cm
Wymiary opakowania: 22,5 x 15 cm
Waga produktu: 55g
Zgodność z normą: EN-71-1-2-3
Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.)
Płeć: chłopiec, dziewczynka
Wiek dziecka: 0 +, 3 m +, 4 m +, 6 m +, 9 m +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.