Little Duch, Kulodrom Vintage

139,00 zł

1 ocena

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS70764

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:


Plastikowy kulodrom Little Dutch zapewni dziecku zabawę na długie godziny. To idealna zabawka dla dzieci już od 10 miesiąca. W tym okresie dziecko już samodzielnie siedzi i bardzo interesuje się wszystkim co go otacza. Kulodrom Little Dutch zainteresuje z pewnością również starsze dzieci, które z ciekawością będą śledziły jak poszczególne piłeczki zjeżdżają po kolorowym, zakręconym torze. 
Zabawka po złożeniu jest bardzo kompaktowa i mieści się w pudełku. Składa się z 5 elementów, które po ułożeniu jeden na drugim stanowią tor dla 3 plastikowych piłeczek. Kulodrom jest ciekawą zabawką , która pobudza wyobraźnię dziecka i rozwija jego koordynację ruchową. Jest to także świetny sposób na spędzenie czasu z rodziną i  starszym rodzeństwem.  
Kulodrom Little Dutch z kolekcji Vintage utrzymany jest w pięknej kolorystyce.  Dzieci uwielbiają obserwować , jak kulki spadają z góry, a następnie wypada z kolejki i bryka po śliskim torze. Zabawa kulodromem nigdy się nie kończy.  Piłeczki są idealne dla małych rączek, a każda z nich grzechocze turlając się z góry na dół. Znajdziemy w zestawie piłeczkę żółtą, w kolorze brudnego różu i granatową. 
Zestaw jest uniwersalny i pasuje jako prezent dla chłopca i dziewczynki.  To świetna zabawka interaktywna dla dzieci w okolicy 12-18 miesiąca. Dzieci w tym wieku uwielbiają powtarzać czynności a uciekająca piłeczka zachęci do ponownego jej puszczenia z kulodromu. To świetny pomysł na prezent na roczek.  
 Zalety kulodromu dla rocznego dziecka : 
  • pomaga kształtować koordynację ruchową; 
  • uczy cierpliwości; 
  • rozbudza zainteresowanie przedmiotami. 

Rekomendowany wiek: od 10 miesięcy
Wymiary: 18 x 18 x 30 cm
Materiał: PP, ABS
Zgodność z normą: EN-71-1-2-3
Grupa wiekowa: maluch (12-36 mies.)
Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Płeć: chłopiec, dziewczynka
Wiek dziecka: 12 m +, 18 m +, 2 lata +, 3 lata +
Oceny

Oceny 1 z 1

5 od 5 Gwiazdki


100%

0%

0%

0%

0%


Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.


November 1, 2022 15:00

Piękny kulodrom Little Dutch

Polecamy zabawkę cool Odrą little dutch. Bardzo się cieszę że wyszła nowa wersja w nowej kolorystyce bo bardzo nam ta kolorystyka odpowiada. Moja córka uwielbia się bawić kulodromem. Może nieustannie puszczać piłeczki. Daje mi tylko znać czy któraś z piłeczek wpadnie pod narożnik, wtedy natychmiast trzeba ją wyjmować. Piłeczki dodatkowo mają jeszcze elementy dźwiękowe gdy się potrząśnie tak delikatnie grzechoczą. Dodatkowo zabawkę możemy szybko złożyć i włożyć do pudełka nie zajmuje zbyt dużo miejsca. Zabawka jest bardzo trwała zatem z pewnością będzie mogła być przekazywana innemu dziecku lub poczekać aż drugie dziecko dorośnie. Polecam na prezent