Jellycat, Sensoryczna książeczka kontrastowa dla dzieci Zebra „If I were a Zebra”

44,10 zł

63,00 zł (oszczędź -18,90 zł)

Natychmiast dostępny, czas dostawy 24h

Numer produktu: PS76320

"If I Were A Puppy Board Book" – Przytulna Odyseja Pieska od Jellycat 📖🐶 przenieś twoje dziecko w uroczy świat szczeniaczków z "If I Were A Puppy Board Book" – wyjątkowej książki, która dzięki twardej oprawie i zachwycającym ilustracjom stanie się zarówno źródłem wiedzy, jak i narzędziem do miło spędzanych momentów.

Ta niezwykle atrakcyjna książeczka w języku angielskim to idealny wybór dla rodziców pragnących wprowadzić najmłodszych w anglojęzyczny świat przygód, przednosząc im opowieść przez pryzmat wzroku, dotyku i słuchu. Zwierzęcy Bohaterowie – „If I Were A Puppy ” Poznawanie świata poprzez opowieść sympatycznego pieska pobudzi wyobraźnię maluchów i zachęci ich do odkrywania, jak to jest być przymilnym czworonogiem.


 Innowacyjna Interakcja sensoryczna dla dzieci 


Specjalny ogonek dodany do książeczki, który dzieci mogą dotykać i głaskać podczas czytania, sprawia, że ten format nabiera nowego wymiaru odczuć i staje się prawdziwą przyjemnością sensoryczną. Językowe Podróże – „If I Were A Puppy Board Book” Opowiada nie tylko uroczą historię, ale jest także fantastycznym narzędziem do osłuchania dziecka z językiem angielskim, ofiarując przy tym solidną konstrukcję, adekwatną dla niewielkich odkrywców.

Kontrastowa książeczka sensoryczna 


 Bezpieczeństwo i Jakość – Produkt marki Jellycat, cieszącej się zaufaniem rodziców na całym świecie, spełnia surowe europejskie normy bezpieczeństwa zabawek (EN71 części 1, 2 i 3), dając pewność, że jest to zabawka bezpieczna nawet dla najmłodszych czytelników. Wymiary tej uroczej książeczki (15 x 15 cm) są zaprojektowane tak, aby pasować do małych rączek, a jej trwałość zapewniona jest przez wykonanie z 100% tektury, co obiecuje wytrzymałość, pomimo nierzadko energicznego użytkowania przez dzieci. Daj się porwać wraz z Twoim maluszkiem do słodkiej i pouczającej opowieści „If I Were A Puppy Board Book” i ciesz się pierwszymi językowymi krokami Twojego dziecka w otoczeniu wyjątkowych, miękkich piesków-dowodów uczenia i radości.
Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.), maluch (12-36 mies.)
Płeć: chłopiec, dziewczynka
Wiek dziecka: 9 m +, 12 m +, 18 m +, 2 lata +, 5 lat +, 6 lat +, 7 lat +, 8 lat +, 9 lat +, 10 lat +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.